Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elfelejtette az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elfelejtette az msn jelszavát, de én emlékszem rá! Azt mondta, hogy ha nem mondom meg akkor szakítani fog! Nem akarom, hogy elhagyjon! Azert nem adom meg még neki, mert kíváncsi vagyok, hogy ezért elhagyna-e! :/ Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Jesszusom...jól sejtem, hogy elég fiatalok vagytok?

Ha ezért elhagy, akkor nagyon szerethet a csaj...viszont ebben az esetben inkább menjen is!

2008. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem, elég bunkó dolog, nem tom volt e olyan dolog h te akartál valamit, nagyon akartál, és valaki szenyózott veled és direkt vagy nem adta oda, vagy nem adta meg pl... Én utálom még ha viccből is csinálja a barátom... Deh sztem nagy bunkóság így kínozni a barátnődet... És a helyébn énis fenyegetőznék meg minden, csak h visszaadd...
2008. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
59%
a 2. válaszolótól kérdezem hogy komolyan gondolja hogy egy ennyire hatalmas baromságban támogatja a lányt? ennél szánalmasabb dolgot még nem hallottam hogy emiatt fenyegetőzik valaki mert elfelejtette a jelszavát, meg eleve, aki ennyire buta hogy nem bírja megjegyezni, írja fel a homlokára...
2008. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Elég nevetséges és gyerekes vagy! Én csinálnék magamnak egy másik msn fiókot és téged meg kiraknálak!!
2008. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De most őszintén ez ok a szakításra?Én megfogom mondani neki,csak kíváncsi vagyok,hogy emiatt tényleg elhagyna-e,mert ha igen,akkor szerintem sosem szeretett!:=(
2008. dec. 1. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezt jól gondolod.
2008. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
ha ezért elhagy meg is érdemli... de ha mondjuk fontos dolgot kell megbeszélnie, azért add meg neki:)
2008. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Mit szívozol vele??? mond meg neki és inkább ne kiváncsiskodj mert még rossz meglepetés ér!! ááá tiniszerelmek..:)
2008. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
ha látnátok magatokat kívülről...
2008. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te emlékszel rá és amikor kérdezte nem mondtad meg azonnal? Furcsa egy kapcsolat.
2008. dec. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!