Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet így ezt a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet így ezt a kapcsolatot folytatni?

Figyelt kérdés

lassan másfél éve járunk.. már egyszer szétmentünk 2 hónapra, én szakítottam, és én is mentem vissza hozzá. mostanában egyre többet veszekszünk..

szeretem, de alap dolgokban nem értünk egyet... pl: nem szereti ha külön bulizok, merthiszi, hogy megcsalom, nem szereti ha a lány barátaimmal találkozok (nekem csak az van szinte)


a családja utál, az enyém sem kedveli őt (ráadásul az én szüleim most válnak, és náluk is otthon rengeteg a veszekedés..), plussz távkapcsolat.. idén fog érettségizni, nekem meg húzós évem lesz az egyetemen.. még kevesebbet fogunk találkozni.. mégis mi a rákot csináljak? ötleteket várok mert nekem már nincs..

20/F


2010. aug. 14. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Alap dolgok hiányoznak, mint pl a bizalom. Meg, amiket írtál hogy a család se bír téged és fordítva. Felejtős kapcsolat, keress mást.
2010. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Pontosan, az hiányzik, ami egy kapcsolat alapja lenne.

Nem bíztok egymásban, nem jöttök ki egymással.

Ráadásul egy szakításon túl vagytok, tehát egyszer már bebizonyosodott, hogy nem működik ez így.

Szerintem max még egy próbát tegyél, de mindkettőtök érdekében ha nem megy, ne erőltesd. Beszéljétek át, hogy mi lehet a gond kettőtök között, hogy min kéne változtatni, hogy neki mit kellene, és neked mit kellene változtatni, és ha megy, akkor minden oké, ha nem, akkor meg sajna felejtős.

2010. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat.
2010. aug. 14. 12:04
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha szereted ne add fel!!! Beszéljetek meg mindent őszintén, bízzatok egymásban!
2010. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ebbe olvass bele, született néhány jó válasz: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2010. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még
2010. aug. 14. 12:40
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást és kitartotok egymás mellett,és nem engeditek h a szülők ellenetek forduljanak,akkor nem lesz gond.Amivel gond lesz az az,hogy ritkán fogtok találkozni,amiből megint féltékenység lesz...Szvsz nem lehet fenttartani egy kapcsolatot úgy,h alig találkoztok,sorry:S 23N
2010. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
dugjatok más nem szááááááámiiit
2010. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az hogy a szülők nem bírják a gyermekük választottját az nem baj!!!Én már egy ilyen csatát megvívtam és MEGNYRTEM!!!!!S azt sem mondhatom hogy én nagyon erős ember vagyok, mert:lelkileg beteg ember vagyok.Ez nem azt jelenti hogy torz lelkű vagyok.Zenész vagyok, és sokan ismernek is.Legyen elég ennyi.De amikor nem zenélek akkor általában nagyon rosszul érzem magam s ez a betegségenm miatt van.Viszont:így is meg tudtam nyerni egy harcot a kedvesemért.Az én volt kedvesemet a nagymamija nevelte.A nagymamának kezdettől nem voltam szimpatikus, de nagyon nem.De egy idő után,megszeretett.Ez az idő kb. három év volt.De ekkor már nagyon szeretett.És én is őt.Nem volt ő rossz asszony.Nagyon jó ember volt.Annyi hogy bizalmatlan volt eleinte.De meglátta hogy ha kell én tudok erősen dolgozni, és kitartok a mellett akit szeretek, és aggodalmai elmúltak.Sajnos az említett nagymama 2008 május 6 án meghalt.De még el tudott búcsúzni tőlünk.Ez annyira megható hogy most is sírok, amikor ezt írom.Bocsánat hogy ennyire sokat beszéltem és talán kicsit eltértem.
2010. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én gyúlölöm a gyűlöletet.Ne adjon senki teret a gyűlöletnek!!!
2010. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!