Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bipoláris párom megint meggyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipoláris párom megint meggyanùsìtott, hogy megcsalom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Ő a férfi. A kapcsolat eleje sem zökkenőmentes. Most azonban felhìv az éjszaka közepén, hogy biztos van itt valaki. Hogy én megcsalom. (Együtt élünk de ő éjszakás). Minden évben újra és újra elő jön hogy valamiért belèmköt, amikor nehezebb időszakot él meg. De nem tudom, meddig bírom. Nem tudom, hogy így van e mèg èrtelme kitartani mellette. Mivel bipoláris igencsak nehéz. Sok mindent eltűrtem, elviseltem, és persze kitartottam mellette akkor is amikor mindenki lemondott róla.

Valakinek van bipoláris párja? Hogyan kezelitek az ilyen helyzetet?



2021. jan. 9. 05:41
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Amikor rájön az 5 perc videohívásozzatok , mutass meg neki minden zugot hogy megnyugodjon nincs ott senki

Erről ő nem tehet

Ha amúgy minden oké ezen kívül köztetek én nem engedném el

2021. jan. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Hogy lehetne "ezen kívül" minden oké?

Teljesen felesleges évekig szenvedni mellette, arra hivatkozva, hogy beteg, és nem tehet róla.

Kérdező, nem vagy rossz ember, ha nem maradsz vele. Te így csak szenvednél. Ilyen emberrel nem lehet tervezni.

2021. jan. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
A bipolaritás kezelhető betegség. Gyógyszer nélkül is lehet javítani rajta. Én biztos az irányba mennék el hogy menjen el terápiára.
2021. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Én is bipoláris vagyok, de a szöges ellentéte ennek. Én minden nap mondom a barátomnak, hogy nyugodtan megcsalhat, nem zavar. Azt mondja, nem akar, pedig tényleg nem zavarna, mivel teljesen megérteném.
2021. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kirakni a fenébe. kezeletlen pszichés beteggel NEM kezdünk, mert aztán minket is lehúz a szintjére.


Volt benne tapasztalatom, rémálom volt az a másfél év... azt hittem, eljár terápiára, mert azt hazudta, meg minden okés... áh, egy fenéket, és engem is tönkretett, mire rájöttem, hogy lépni kell, de villámgyorsan.

2021. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Borzaszto ez a tipusu betegseg, legalabb annyira megviseli a beteg kozvetlen kornyezetet, mint magat a beteget.


Akarsz folyamatos bizalmatlansagban elni? Akarsz egy olyan ember mellett lenni, akitol nem tudhatod sosem, hogy mire szamithatsz? Alkalmas o gyermeknevelesre? Alkalmas normalis parkapcsolatra? Kezeli a betegseget/van betegsegtudata?


Ilyen es ehhez hasonlo kerdeseket valaszolj meg magadnak, ezt kovetoen te is tudod, hogy mi lesz a helyes dontes. Szakitani es minden kapcsolatot megszakitani.


Nekem volt sokaig bipolaris lany az eletemben. Elvette a meltosagomat, az onbizalmamat, belem taposta a labat rendre, valszeg ugy hogy eszre sem vette szegeny. Teljesen tonkretett. Nem tehetnek rola de ez van, ne rontsd el az eleted. Rengeteget serultem en is egy ilyen kapcsolatban. Szeretet, odafigyelest es megbecsulest csak a legjobb napjain kaptam. Olyan lenyomatokat hagyott bennem amit lehet sosem tudok kitorolni. Nem szabad ezt csinalnod magaddal.

2021. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!