Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye hogy megcsalna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy megcsalna?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátommal már 4 és fél hónapja jól megvagyunk de viszont szinte minden volt barátnőjét megcsalta aztán mondta hogy engem nem fog megváltozott stb utoljára kb fél éve csalta meg de mondta azt meg érdemelte ,viszont most személyi edző és ettől is félek hogy mivan ha megcsal szóval értitek de nagyon normálisan viselkedik mert érzelmeket is mutat ki amit nemsok mindenki felé csak fontos személyeknél

Szerintetek mennyi az esélye?


Én 20

Barátom 23


2021. jan. 9. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerünk titeket. Szóval mégis honnan a búbánatból kéne tudnunk? Bár én alapból nem jönnék össze olyan pasival, aki úgy nyilatkozik az exéről, hogy megérdemelte, hogy megcsalja.

De te dolgod. Legyél legalább egy fokkal önállóbb egy tehetetlen csecsemőnél, és döntsd el, kell-e neked ez a kalcsolat ezzel a férfival, vagy sem.

2021. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Téged is meg fog, csak idő kérdése.
2021. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miben változott volna meg, ha az exe is "megérdemelte"?

Az ilyen pasi szerint úgyis megérdemled, mindegy mit csinálsz. Megérdemled, mert akivel megcsalt az napi 5 órát edzett, te pedig kevesebbet, így nem adsz annyira magadra, megérdemled. Akivel megcsalt annak D-s melle van, neked meg csak B-s, csináltathattál volna implantot, megérdemled. Akivel megcsalt kifejezetten élvezte seggből szájba, te pedig nem, akkor nem is szereted, megérdemled.

Jó, nem biztos hogy téged is meg fog csalni, de szerintem ez nagyon intő jel..

2021. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemelte? Mivel érdemelte ki? Egyszer nemet mondott neki? Vagy? Csak mert ha valaki oly annyira megbánt akkor elhagyom. Az ilyen megérdemelte csupán önmaga felmentése.

És jól írják előttem.. Majd el jön az idő amikor Te is megerdemled. Elég lesz egyszer összeveszni vagy valami ami neki nem fog tetszeni aztán máris megérdemled. Főleg ha neki épp képben lesz valaki.

2021. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta azért mert más palikkal beszélt rajta kívül meg viselkedett is vagy volt olyan is aki megcsalta azért

Őket mondta hogy megérdemelte de mondta olyan is volt aki nem

2021. jan. 9. 11:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki megcsal, akkor elhagyom, nem megcsalom és csak utána szakítok. Aki azért csalja meg a párját, mert őt is megcsalták, azt képzelem mennyire szeretheti a másikat.

Az meg okés, hogy megcsalnak, mert más pasikkal beszélgetsz? Jesszusom, jó hogy nem már toronyba zárom magam, nehogy hozzám szóljon egy ellenkező nemű. Férfi barátaim bár nincsenek, de van sok kedves ismerősöm, akikkel kölcsönösen segítünk egymásnak szükség esetén, mégsem akarunk többet. Hát ezek szerint én valami utolsó mocskos ringyó vagyok.

2021. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne akkor ne legyél vele.
2021. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg fog csalni, amint lesz ra valami bargyu indoka. Fog talalni, abban ne legyen ketseged.
2021. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel meg fog csalni lesz rá majd indoka találni mindig lehet.


Lehet 2 év múlva jön egy 20 éves lány aki széteszi a lábát aztán belemegy a pasid.

2021. jan. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan 99%
2021. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!