Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy ember azt a mintát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ember azt a mintát látja maga körül gyerekkorában/tinikorában, hogy mindenkit megcsalnak pl a családban, de akár barátikörben is, megy a hazudozás stb akkor neki esélye nincs felnőtt korában arra, hogy normális párt találjon?

Figyelt kérdés
Nyilván a félelem fokozódik benne ilyenkor, hogy nincs normális ember, aki szeretné stb... Mit gondoltok?
2019. jan. 12. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy nőttem fel. Nem lehetetlen, csak nehezebb. Többet jár az agyad, sokszor ok nélkül. Egyszer majd túlteszed magad a dolgon és többet nem leszel ilyen. Én is így voltam, hála istennek vége.
2019. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkor valóban meghatározó egy ember életében, de nem hinném, hogy látott megcsalások meggátolnák abban, hogy felnőtt korában normális párkapcsolatot találjon. A vele történt megcsalás, már inkább meghatározó, bár ez ritkán történik gyerekkorban.


Nekem egyébként nagyon rossz gyerekkorom volt és bántalmaztak és soha nem volt megfelelő család modell az életemben és már nem is lesz, de mégis totálisan az ellentéte lettem annak, amit láttam és tapasztaltam. Nem lettem alkoholista, nem bántalmaznám a páromat sem és egy ideig nagyon szerettem volna családot, csak rájöttem, hogy nem lesz.


Igazából változó, hogy kire milyen események hogyan hatnak, de inkább az számít, hogy milyen a jelen és nem az, hogy mit látott a múltban valaki.

2019. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Izabella220 ***** válasza:
64%
Ez felfogás kérdése.Attól hogy a családban pl mindenki dohányzik nem biztos hogy az is fog aki benne nevelkedik,ez egy jó hasonlat hozzá.Az fogja nagyban befolyásolni hogy milyen típusú párt választ inkább magának.
2019. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A hazudozás az emberi természet része, sajnos mindenki hazudik (én is, igen), még az önjelölt szentek, "böcsületes bácsik" meg prűd nénikék is. Ezt el kell fogadni, nem szabad sosem vakon hinni senkinek.


Jó hír viszont, hogy mindenki másban hazudik, van akire bízhatsz pénzügyet, másra szerelmi titokat - mert nem ilyen téren hazudik. És a hazugság könnyen kiszúrható :P


A megcsalások meg... Van olyan hülye aki elhiszi az "örökkí drágám" dumát? Ha ha ha. You naive idiot.

2019. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Mondhatni, minta családban nőttem fel. A környezetem is rendes becsületes volt. Legalább is én úgy ismertem őket.

Ez semmi hatással nem volt arra, hogy több mint tiz emberrel megcsaljam a párom. Vagy is nem látok sokat abban, hogy ki hogy nőtt fel, olyan lesz.

2019. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem hiszek a hűségben!

Soha, sehol sem láttam rá valós példát!

Szövegben persze mindenki hűséges, de a gyakorlatban egész más a helyzet!

A családban, a suliban, a koliban, az egyetemen a munkahelyemen, a párom családjában a környéken nem láttam még olyat, akiről valahogy ki ne derült volna, hogy más ágyában is főszereplő volt...

Nincs ezzel semmi baj, ha az ember így rendezi be az életét és nem kerget hamis illúziókat...

2019. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5


Na, pont az ilyen "mintacsaládok" azok ahol a legbrutálisabb titkok vannak elrejtve.

2019. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én emiatt lettem cuckold mániás.

Volt egy nő a környezetemben, akibe szerelmes voltam és ugye állandóan csalta a férjét, amit én tudtam nagyon jól.

Mondjuk nem csodálom, marha jó nő volt, még most is dugni való, pedig 50 fölött van(nyilván dugják is).

Sajnos rajtam meg így csattan ki.

2019. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!