Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mesélik az exek egymásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mesélik az exek egymásnak, hogy milyen jókat szexelnek az új párjukkal? Normális ez?

Figyelt kérdés
Messenger beszélgetésből tudom, hogy részletesen kitárgyalják.

2021. jan. 10. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ezek szerint szerintünk normális 🤷‍♂️
2021. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Mind a 2 bizonygatni akarja a másiknak, hogy milyen jó egymás nélkül és milyen jó dolguk van mással. (francokat)

Nem tudják elengedni egymást, versenyeznek kb, kinek jobb.

2021. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 és szerinted van rá esély, hogy egymással is újra szexelni akarnak, vagy abbahagyják kesőbb ezt?
2021. jan. 10. 16:23
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Fogalmam sincs, többet kellene tudni róluk. Mennyi ideig voltak együtt,miért szakítottak és ti mikor jöttetek képbe? Kiheverték normálisan a szakítást?

Nekem úgy tűnik, hogy nem, egymás vérét szívják. Addig meg ez lezáratlan dolog kettejük közt. Én nem tárgyalom ki senkivel sem részletesen a szexuális életem, főleg nem az exemmel.

2021. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megcsalás miatt szakítottak, újra összejöttek, újbóli megcsalás miatt szakítottak, de utána is összejártak szexelni. Kb 3 vagy 4 évet voltak együtt, attól függ, hogyan számítjuk.
2021. jan. 10. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Én rohadtul elgondolkoznék, ha a párom az exének tárgyalná a nemi életünket.

Milyen lehet az a kitárgyalás? Már az első egyenes kérdésnél bukta a dolog, mert az egyik rákérdez a másiknál, hogy na "ebben és ebben ki a jobb, ő vagy én?"

Mondjuk az is beszédes, hogy te ezt milyen messenger beszélgetésből tudod? Csekkolod a párod telefonját?

2021. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem már egy majdnem megcsalás után ment az exem a tiltólistára, erre ennyit tudok mondani. Ő rögtön összejött az illetővel és elkezdtek közös képeket posztolni. Ez most olyan, mintha visszavágásképp én is hirtelen posztolnék valakivel. Szerinted lenne f*szméregetés, hogy melyikünk kapcsolata jobb? :D (már bocsánat)

Lenne, ezt 100%-ra veszem. Ez egy harc kettejük között, nem is keresnék egymást, ha normálisan lezárták volna a dolgokat. Tipikus se veled, se nélküled "kapcsolatnak" tűnik, amiket leírtál.

Tudom, mert ezelőtt a szakítás előtt mi is voltunk már külön és az exem ezt akarta játszani, állandóan azzal cseszegetett, van-e valakim, meg azzal szórakozott, hogy neki van valakije, ja mégsincs. Persze mikor kérdeztem, ha van valakije és azzal annyira jó a szex, akkor mégis engem miért nem hagy békén? Értelmes választ nem tudott adni. :D

Szóval én tapasztaltam ilyesmit, abból gondolom, hogy ez egy gyerekes játszma, és addig nem fog véget érni, míg az egyik ki nem száll végleg, mint esetemben én. (2-es és 4-es voltam)

2021. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!