Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy kissé elhízott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy kissé elhízott, én meg eléggé sovány vagyok. Viszont nagyon szeretjük egymást. Szerintetek a későbbiekben gondot jelenthet, hogy testileg szöges ellentétei vagyunk egymásnak? F/24

Figyelt kérdés
Már fél éve, hogy együtt vagyunk. Volt már néhány jó alakú, szép barátnőm is, de egyikkel sem volt olyan jó a kapcsolatom, mint a jelenlegivel. Úgy érzem mintha a másik felemet találtam volna meg benne és ezért is jöttem össze vele. Arcra is nagyon szép, de a teste eléggé telt. Én meg ilyen szempontból a szöges ellentéte vagyok, és ezért a családomtól, barátaimtól is elég sok piszkálódó és nem tetszést kifejező megjegyzést kapok. Mi egymás mellett jól érezzük magunkat, de ezek a megjegyzések nagyban megnehezítik a kapcsolatunkat. Néhány éve már lefogyott kb 20 kg-t, de 2-3 éve ismét vissza szerezte a súlyfelesleget. Próbálom rávenni, hogy legalább az egészsége miatt próbálja meg újra, de azt mondja nagyon nehéz elkezdeni. Igyekszem megérteni, de úgy gondolom neki sokkal fontosabb lenne, hogy változtasson, mivel a súlyfeleslege miatt már betegeskedett is.

2020. máj. 10. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért lesz ebből baj, mert egymás ellentétei vagytok alkatilag, hanem azért, mert valószínűleg ugyanúgy szarni fog magára, mint eddig, ez pedig szexuális téren is meg fogja viselni a kapcsolatot valószínűleg, másrészt ha úgy folytatja, kaparhatod el, mert belepusztul a saját hülyeségébe.
2020. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na és mennyi szándéka van lefogyni?
2020. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem tartod vonzó nőnek te sem?


Együtt kezdjetek el mozogni vagy éppen kisérletezzetek egészséges ételeken. Tehát véletlen se azt mondd neki, hogy kezdj el fogyni, hanem partnerként állj mellé :)


Számomra mindig is fontos volt, hogy a párom nőként tekintsem rám és büszke legyen rám.


Amúgy előnyös szabású ruhákkal is probálkozhatna :)


Ha gyógyszerek vagy egészségügyi problémák miatt nem tud fogyni akkor azt tényleg el kell fogadni. De egy fiatal lánynak igenis fitnnek kell lennie, mert ebből 40 évesen lesznek problémák

2020. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha tényleg szereted, akkor nem gond. Ne hallgass másokra. Egy teltebb nő is lehet nő! Ha te vele vagy boldog, akkor ne érdekeljen mások véleménye. Szeresd és legyetek boldogok. Ha pedig fogyni szeretne, segíts neki! Ha nem, és így boldog, akkor pedig ne erőltesd! A lényeg, hogy te elfogadod és így ahogy van, szeteted őt.
2020. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!