Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem egyezik a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem egyezik a viselkedése azzal, amit mond? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb egy éve vagyunk együtt. Ő folyton azt mondja, hogy nem akar párkapcsolatot, ellenben minden szintlépést ő kezdeményez. Ő akarta megismerni a szüleimet, ő beszél arról, hogy nem kell neki más nő, terveket szövöget későbbi időpontokra, együtt csinálunk mindent, mindent megbeszél velem, kikéri a véleményem mindenben, kulcsot akart adni a lakásához, rosszul esik neki, ha nem rohanok hozzá máris, ahogy ráérek, mindenben segít és jelen van az életemben.... Szerintem teljesen úgy vagyunk együtt, mint akik párkapcsolatban vannak. Ellenben ha ez a téma előjön, ő mindig azt mondja, ő nem akar párkapcsolatot senkivel. És olyankor eltűnik 2 napra.

Azt érzem, talán emiatt jobb lenne ezután a családi összejövetelekből kivonnom. Vagy nem tudom, mit tegyek. Nagyon szeretem őt és annyira jó vele, de nem akarok kihasznált lenni.


2021. jan. 10. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

2 eset lehetséges:

- Vagy előtted a kedves nőtársaid annyira ripityára törték már a szívét, hogy nem akar senki mellett elköteleződni,

- vagy mással is szexel.

2021. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez jó így?

A helyedben elmondanám, hogy én viszont párkapcsolatban szeretnék lenni, így viszont nem tudsz, mert ő nem vállal fel, és leköti minden energiádat. Szereted, jó így, ahogy van, és nem érted, hogy neki miért nem jó az, amit nyújtani tudsz. Aztán tűnj el te 2 napra, hogy gondolkodnod kell. Ha keres, akkor szeret, ha nem keres, nem jelentesz neki mást, csak hézagtöltő, amíg melletted ismerkedik és keresi az igazit.

Ne hagyd, hogy egyedül ő diktáljon, ketten vagytok benne ebben a... izében.

2021. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hááááát, ez a két tipp nem illik bele a képbe.

- Eddig csak alkalmi kapcsolatai voltak, mert nem akart komolyat.

- Tudok minden lépéséről, hogy épp mikor hol van. Túlzottan nyitott könyv, egyedül ezt nem értem benne, ami a kérdésem témája. Mindig elérhető. És eléggé konzervatív ahhoz, hogy ne járkáljon el titokban máshoz. Ha így lenne, akkor minek kellenék én neki? Minek akarna kulcsot adni a lakásához?


Itt valami más ok lehet szerintem.

2021. jan. 10. 23:17
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Nincs más ok, csak te hiszed azt, hogy képben vagy. Persze, vizionálhatsz az egész mögé valami óriási rejtélyt is, de felesleges...


Elég sok ember van, aki nem akar beszélni az exeiről. Én is ismertem olyan csajt, aki letagadta, hogy lett volna komoly kapcsolata. Aztán, mégis volt.


Azt se vedd biztosra, hogy nem járkál máshoz. Azért, ennél cifrább helyzetekben is simán találkozgattak emberek másokkal.

2021. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Értem az elméleteteket, és talán én is ugyanezeket tanácsolnám magamnak. De akkor sem logikus ez az egész. Miért akar pl mindenképp jönni velem, mikor a családommal találkozom? Meg lényegében mindenhova? Ha mással is szexel, ezek remek alkalmak lennének, hogy lelépjen, mikor én épp el vagyok foglalva.

Miért akar kulcsot adni a lakásához? Miért mondja, hogy bármikor oda mehetek hozzá bejelentés nélkül? Ha keresi mellettem az igazit, akkor miért mászik bele ennyire az életembe és a családoméba is? A szüleim egyenesen el vannak tőle omolva, hogy milyen aranyos, kedves velem.

2021. jan. 10. 23:31
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy sorozatgyilkos. De, jogosak a kérdéseid. Nem tudnád valahogy leültetni és megkérdezni az okokat úgy, hogy elmondja?
2021. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A mai párkapcsolatokban szerinte bekorlátozzák egymást, a legtöbbje nem őszinte, kihasználják és nem tisztelik egymás egyéniségét, meg akarják változtatni egymást, uralkodni a másikon... Ő nem akar ilyesmit. Ezt értem is, de akkor meg minek adna kulcsot stb.....
2021. jan. 10. 23:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondoltál már, hogy csak úgy hülye, ahogy van? Még kicsit te is.

Leírod, hogy egy éve kapcsolatban vagytok. Pont. Aztán hogy ő minek nevezi, az már csak apróság.

Téged se értelek. Mindent megkapsz, amit szeretnél. Mitől éreznéd ennél jobban, hogy kapcsolatban vagytok? Mi változik?


A pasid pont olyan hülye, mint azok, akik azért nem veszik el a nőjüket, mert azt hiszik, hogy másnap előjön a házisárkány. Aztán pislognak, mikor a nő lelép, mert nem vár tovább, ők meg hüppögnek, hogy de hát minden tökéletes volt.


Esetleg ugraszd ki a nyulat a bokorból, hogy lehet-e ismerkedni, vagy hűséget vár. Mert ha azt is, akkor tényleg nem vágom, hogy mi alapján mondja a pasi, hogy ez nem párkapcsolat. Nincs kiírva facebookon?

2021. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, hogy ő mást ért párkapcsolat alatt, mint általában.
2021. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez totálisan az a szitu, amikor azt hiszed, ismered, de marhára nem. Az orrodnál fogva vezet, hiteget stb. Annyit elhihetsz neki viszont, hogy komoly dolog köztetek a büdös életben nem lesz.

Hány évesek vagytok?

2021. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!