Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú távon mérgező lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon mérgező lehet egy kapcsolatra ha valamelyik fél képzettebb a másiknál?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy ha a nő nem annyira képzett mint a férfi akkor nincs probléma, de ha fordítva van akkor már jönnek a problémák.


Ti hogyan választotok párt? Legyen veletek egy szinten? Például egy doktornő melyiket választaná párjául, egy másik orvost aki még szakmabeli is, esetleg egy jogászt vagy egy villanyszerelőt?


Mennyire szempont a végzettség?



2021. jan. 12. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából tényleg nem érdekelte őket, viszont én ameddig lehetett meg sem mondtam mit csinok én itt, persze nem voltak hülyék, a beszédem is döcögős volt, kevés szókincsel...

A 2 éves dolog alatt szerintem a pasi igen értékelte hogy attól függetlenül hogy én takarítok csak tényleg számomra nem kevés pénzzel támogattam amig rendbe nem jött.

Soha nem tudtam volna igazán felszabadult lenni.

Ausztráliába akart költözni velem, most is eszembe jut néha hogy vajon azóta mi lenne.

2021. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Az 5-ös válaszában nagy igazság van! Nem értik és nem értékelik a tanulatlanok azt, aki képzi magát. És itt most nem csak az iskolákat értem, hanem hogy fejlődni, megismerni akar az ember, törekszik növelni a tudását. Nem minden diplomás ilyen, de közöttük nagyobb arányban gondolkodnak így, mint a kétkezi munkások. Utóbbiak ha letudták a munkát és pénz van, akkor már nem motiváltak arra, hogy a létfenntartáson túl még szellemi erőfeszítéseket tegyenek. Akad kivétel, de ez az általános és minthogy nem bír belenyugodni, hogy a párja nem csak létezni akar, csesztetni kezdi. Hosszú távon túlnyomó többségben a hasonló emberek között működik a kapcsolat és ezt a tényt nem cáfolja meg, hogy valakinek a random ismerősei ennek ellenére is boldogok együtt.
2021. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nehezet kérdezel....

Előre nem lehet megmondani hogy alakul,5 ös teljesen egyetértek veled, ritka aki értékeli hpgy a tudásod folyamatosan fejleszteni akarod.

En: 20 ev házasság, nekem 2 diploma, férjem "csak" érettségi, nekem lakás, neki semmi..támogatott, de folyamatos féltékenykedés. .

Lelépett 1 éve, mondván nem tud nekem megfelelni, nem nézek fel rá....😔 (sosem éreztettem vele)

Nincs tanulság...nem csinálnék semmit másképp.

Bátraké a szerencse én örök optimista maradok 😊

Ui:

Semmi garancia nincs bármilyen egyezésre hogy együtt maradtok életetek végéig...ugyhogy hajrá!😁

2021. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!