Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsássak a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm mindig is nehéz eset volt, durcás, flegma stílusú. Volt mikor olyanja volt, csak úgy nem keresett 2-3 napig, én “zaklattam” ,nyaggattam hogy írjon már végre vissza nekem. 3 hónapot külön voltunk, közben neki volt pasija külön töltött idő alatt. Aztán azzal vége lett neki, és most megint elkezdtem próbálni vele együtt lenni. De úgy veszem észre neki a szexen van a hangsúly. Semmi romantika, nem is szeretget mindig csak én őt, aztán szexelünk és utána meg mintha nem is érdekelném nem keres, aztán megint flegmázik stb.. ebből elegem lett és nem írok neki már pár hete. De most rám írt hogy szeret, és miért nem írok neki. Szerintetek megéri neki még egy esélyt adni? Megérdemli? Lehet hogy most tényleg szeret engem?
2021. jan. 13. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg nem fog változni a helyzet de, ha szereted akkor lehet megéri megpróbálni még egyszer utoljára. Ha már nem őszinték az érzéseid akkor nem éri meg újra belemenni.
2021. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Röviden Nem!!!
2021. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos. Én voltam ilyesmi helyzetben, szétmentünk az akkori párommal, tartottunk kis szünetet aztán par hét múlva rám írt, én pedig gondoltam...miert ne hiszen dugásra jó lesz. A szerelem elmúlt szerintem a csaj reszeről és csak kuffantani akar. Törődj bele.
2021. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tedd fel a kérdést magadnak, hogy megér-e néhány levélváltást néhány szex neked?
2021. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen instabil lánytól jobb távol lenni, de te tudod.
2021. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonloan hulye baratnom, hidd el menekulj! Nekem nem vette fel a telefont 1-2 napig, ha valami baja volt, azt hittem felrobbanok olyankor. Le is fogytam mikor vele voltam 5 kilot.
2021. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne költs rá pénzt, csak dugd.
2021. jan. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Megprobàlni meg lehet, de ne fûzz hozzà sok reményt! Minden jòt!
2021. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!