Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbizonytalanodtam. Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam. Amikor mellettem van, minden jo, ha nincs, felorolnek a ketsegek. Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Persze nem ilyen fekete-feher. Arrol van szo, hogy a batnommel 2 eve egyutt vagyunk, de mar nem olyan a kapcsolat, mint regen. Egy eve tavkapcsolatban vagyunk, mert videki egyetemre kerultem, de most a kovid miatt visszajottem Pestre. A problemam az, hogy tobb mint fel eve alapjaiban rengett meg a bizalmam fele egy elnyulo hazugsag kapcsan. Roviden annyi, hogy egy ismerosevel, akivel megismerkedesunk elott majdnem osszejottek, ujra felvette a kapcsolatot. A srac eleg nyomulos volt, de a baratnom se ellenkezett, rogton belement, amikor felajanlott a srac egy talalkozot. Minderrol semmit nem tudtam, hisz videken voltam es bar naponta beszeltunk, errol ‘elfelejtett’ szolni. Csak egy ebed volt allitolag, utana nem is talalkoztak mar de interneten keresztul tovabbra is beszelgettek, mint kiderult. A lenyeg, hogy emiatt azota nem tudok megbizni benne, es mikor nincs mellettem, idovel mindig feljonnek a gondolatok, hogy szakitanom kene. Azota probalkozik visszanyerni a bizalmam, de tobb apro hibat is elkovetett. Amikor velem van, ezek a ketsegek lecsillapodnak. De nem tudom mit tegyek, nem akarom leelni ugy az eletem, hogy egyfolytaban azon agyalok, vajon mikor hazudik megint vagy titkol el valamit.
2021. jan. 14. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Megértem a bizalmatlanságodat.


Tavkapcsolat esetén bármelyik tag meginoghat. Férfiak azért mert kevesebb szex, nők meg azért, mert érzelmileg nem támogatják őket, virtuálisan nem olyan mint személyesen, s könnyen el lehet csábítani őket.


Ha nem mondta el azt az 1 találkát, vajon hányat nem mondott még el, vagy hányat nem fog még elmondani?!


Üljetek le, beszéljetek meg, hogy nem tudsz benne tovább bízni, s úgy érzed igy nincs értelme folytatni (nézd meg a reakcióját. Ha őszinte és latszik, hogy akár téged, ragaszkodik hozzad es tényleg megbánta, akkor valószínű igazat mondott, hogy csak egy volt).

Ha pedig nem igazi a reakciója, vagy túl könnyen elenged, akkor sajnos tudod mi jön...


Esetleg meg is kérheted, költözzön le veled videkre mig suliba jársz, legyetek alberletben.


Az is opció lehet, ha nem bízol meg benne, kerd meg, hadd olvass bele az üzeneteibe. Semmiképp ne online v telefonok kérd meg , mert símán törölhet. Csakis személyesen. Itt is fontos a reakció. Ha nem adja oda, vagy dühös lesz, akkor vaj van a fejen !


Ismerem a női társaimat... ezek talán beválhatnak.

2021. jan. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt egyet értek az elsővel, de azért sok helyen sántít.

Szeretem, imádom a páromat és korlátlan hozzáférése van a telefonomhoz, néha használja is, ha az övé lemerült, vagy nincs kéznél, de az üzeneteimbe sosem nézne bele. Fájó pont lenne, ha egyszer csak elém állna, hogy hadd olvasson bele. Aki akar, az úgyis talál valamit, hiába egy szent a másik.

A költözés is tök könnyen megy, a lánynak biztos nincs élete és csak úgy leköltözik vidékre 2 évre amíg egyetem van, aztán ha covid miatt online oktatás van, akkor a csaj ott marad egyedül, a pasi meg mehet haza.

2021. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!

Elso, a beszelgetesen mar tulestunk, tobbszor is, olyankor mindig tamogato volt. Viszont aprobb, szinte jelentektelen hazugsagokkal azota is szembesultem. :/

Masodik, hat igen sajnos a koltozes egyelore nincs a lehetosegek kozott.

2021. jan. 14. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jellegű hazugságokkal?

Szerintem próbáld meg választás elé állítani, hogy vagy igyekszik elkerülni az olyan szituációkat, amikkel megbánt téged (konkrétan mond el neki, hogy melyikek ezek) és hajlandóak vagyok együtt dolgozni, hogy működjön a dolog. Vgaypedig tényleg nincs értelme folytatni. Ha viszont ő tényleg igyekszik, nekem is bele kell tenned a magad részét, hogy meg tudj bízni benne.

2021. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Angel3000 ***** válasza:
93%
Szia! Sajnos meg kell, hogy irjam a leirásod alapján a lányka „csalfa“. Jól ráèrzel a dolgokra! Èn ha Szerelmes vagyok a barátomba, akkor jöhet akár száz meghivás is egyiket se fogadnám el, nemhogy „ugranèk“.
2021. jan. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es, Igazából nem is hazugságok, hanem elhallgatások. Például úgy ment el az első egyetemi találkozójára, hogy egy leendő szaktársát, aki egyben régi ismerőse is, kérdezte hogy nem megy-e vele. Lehet azért, mert félénk? Az ismerős ellenkező nemű, velem is beszélt már róla más kontextusban, és mindig elég negatív véleménnyel volt róla, ezért is volt elég furcsa, mikor kiderült hónapokkal később. Egyszerűen nem értem miért nem mondja el ezeket a dolgokat, mindig megesküszik, hogy őszinte velem...

De közben egy nagyon szerető lány, mikor találkozunk, mindig érezteti mennyire hiányoztam neki és mennyire szeret..

2021. jan. 16. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "elhallgatás" = kegyes hazugság.
2021. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért nagyon szerető lány veled, mert bűntudata van és amikor személyesen találkoztok így akarja jóvátenni? Nekem is volt korábban alakulóban egy lánnyal, ugyanez amit elmondtál, néha nem mondott el dolgokat, utólag derültek ki, majd egy nap kiderült, hogy más sráccal csókolózott, miközben korábban rengetegszer mesélte ők csak barátok, miért ne lehetnének barátai, miért lenne több köztük? Szerintem a bizalmatlanságnak van alapja, főleg így hogy tavkapcsolatban vagytok nem josolok hosszú jövőt.
2021. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!