Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodnátok egy ilyen beszólás után?

Figyelt kérdés
Én vagyok neki az első. Feltettem a nagy kérdést, hogy kiváncsi e másokra? A válasz nagyon meglepett . Elnevette magát és megkérdezte, hogy mégis ki a fene ne lenne kiváncsi milyen más nővel szexelni? Azt hittem elájulok.Látta milyen rosszul esett ez nekem mondta, hogy ezt nem úgy gondolta, én vagyok neki az egyetlen. Az fáj, hogy ha én kiváncsi lennék a helyében másokra biztos nem így adtam volna elő.6 éves kapcsolatról van szó.
2019. aug. 27. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy rosszul esne.

Ahogy lesz rá alkalma, ki is fogja próbálni.


Később fogja kiélni magát.

2019. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Hát hogy adtad volna elő ?

33/f

2019. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Mi a francnak kérdezel ilyet tőle? Tipikus csapda kérdés.
2019. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja nem a szemedbe hazudott volna.

Ilyeneket nem kérdezgetünk.

2019. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezz olyat, amire te is tudod a választ és csak a hazugságot tudod elfogadni.
2019. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván nem kellemes, de te provokáltad, ő meg csak őszinte volt. Elvileg az őszinteség nyerő egy kapcsolatban, kivéve, amikor nem, ezek szerint...
2019. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha valamire nem vagy kész meghallgatni az őszinte választ, akkor ne tedd fel a kérdést. Szerintem természetes, hogy így érez és nem is adta elő bunkón. Én nem sértődnék meg rajta.
2019. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem vicc volt.Ne szivd mellre és máskor ne kérdezzél tőle ilyent.
2019. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Üdv a valóságban! 🙂


Tán azt hitted ő a szőke herceg fehér lovon, akivel „míg a halál el nem választ”?? FELEJTS EL A MESÉKET!!

Az életben ilyen nincs!


Sem férfiban, sem nőben. De gondolom te sem ábrándoztál még randikról mással, flörtről, erotikáról, szexről... hát persze, hogy nem! 🙂🙂🙂

2019. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy kíváncsi voltál rá hogy ő kíváncsi e rá. De a válasza nem volt olyan rossz, maga a tény ami nehéz ügy, hogy te vagy neki az első, de ettől még lehet hogy ő hűséges lesz. Az jó hogy őszinte.
2019. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!