Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki teljesen boldogn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki teljesen boldognak mutatja magát és sugárzik belőle hogy boldog azonban valójában ez nem így van csak eltudja hitetni a másikkal?

Figyelt kérdés
Egy szakítás után, 2-3 éves kapcsolat után állítólag tullepett,(1-1,5 hónap telt le) de meg nyomoz az exe után és kerdezoskodik kivel kavar valamint nem akar kibékülni, jobb viszonyba lenni de mar más emberrel “kavar”, de meg mindig az exet nyomozza, s vitában kiderül h több mindenkire féltékeny, s zavarja hogy az exe nem vele töltötte a szilvesztert közben meg o másik társaságban volt másik lannya, de közben flörtöl más lanyokkal. Csak szineszkedik? Nem akarja h lássak h szenved? Egy ismeros állítja róla ezt h sugárzik.
2021. jan. 16. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez en vagyok nagyszeru mosoly kedveseg segito keszseg udvariasag elozekenyseg.. elegans borkabat - 17 kg fogyas belulrol meg zokog a lelkem egyeduletol
2021. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
De hat ez van ezzel kell egyut elni
2021. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Remelem nem sokak erzik ezt.. mert nagyon rossz es elensegemnek se kivanam
2021. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vettem egy hiffi rendszert magamnak azzal vigasztaltam magamat tavasszal gyujtom bakelit lemezeket vasarlom szep ruhakat magamnak autozok vasarlok dolgozom ujitom majd vikendhazamat mindig valamit tevekenykedem csak belso magany erzetet csillapitsam
2021. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
De amikor itt az este melatonint nyomom magamba hogy tudjak aludni ne kelljek fel este
2021. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De van olyan amikor tenyleg kívülről azt mutatod higy jól vagy meg minden de közben belül meg teljesen szét vagy esve?
2021. jan. 16. 22:33
 7/17 anonim ***** válasza:
elmult 10 evemre gondolsz.. hogy anyagilag minden masban minden ossze jon amit terveztel de belulrol hasogat a magany..
2021. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én képtelen lennék erre, mert ha nagyon lent vagyok van, hogy szóba sem bírok állni az emberekkel, nem hogy ilyen szinten megjátszani magam, de a tapasztalataim alapján van olyan, akinek ez megy.

A leírásodat viszont nem értem teljesen, hol vagy te ebben a felállásban?

2021. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amikor gyereket csaladokat nezzed hogy neked ez miert nem adatott meg
2021. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyre nehezebb
2021. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!