Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak(és nem kisfiúk) ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak(és nem kisfiúk) ha arra gondoltok,hogy egy nő ,főként a párotok (aki még nem anyuka) meg kell jelenjen veletek egy kiöltözős eseményen( esküvő, ....családi esemény, ....bál) milyen ("kötelező")ruhadarabok jutnak eszetekbe?

Figyelt kérdés

Mind a 4 évszakra gondoljatok:)

A válaszok függvényében lehet,hogy lesz még kérdésem.

Minnél részletesebben írjatok!

Bál alatt ne opera bálra gondoljatok:)



2021. jan. 17. 20:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

[link]

[link]

[link]

[link]

#10es vagyok

Ugyan nőként írok, de szerintem ezek a szettek nagyon jól néznek ki!

2021. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Bálba soha, semmilyen körülmények között nem megyünk mini/midi ruhában.

Sem szalagavatóra, sem semmilyen bálba. Nézz utána a báli etikettnek.


Ha olyan bálon jelensz meg ahol csak vendég vagy néző vagy, akkor is illene elegánsan, a bál hangulatához illően megjelenni.


Én elég sok bálon voltam az elmúlt években (művészbál, festőbál, filmes évzáróbál, munkahelyi nyáribál, vagy éppen az Anna bál) ezek közül voltak külföldön tartott események is, és egyiken sem láttam térd fölé érő, vagy feszülős ruhát a nőkön.


Esküvőre meg abban jelensz meg amiben jól esik.

2021. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem a balerinacipőről mindig a gyönyörű osztálytársam ugrik be. 20 éves kora körülről. Egyáltalán nem asszonyos.
2021. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
10es esküvőről lett volna szó!
2021. jan. 18. 16:53
 15/15 A kérdező kommentje:
12. [link] ilyen bálra gondoltam (videó 3:30 után )
2021. jan. 18. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!