Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után kötelező a vérzés?

Figyelt kérdés
Segitséget kérnék! Nőgyógyász javaslatára fogamzásgátlót váltottam, ezért egy honapig nem szedek semmit jelenleg. Azonban párommal ezt elfelejtettük és megtörtént aminek meg kellett történnie.2hete nem szedek már gyógyszert. A történtek után 16órával vettem be esemény utáni tbl-át. Viszont nem volt vérzésem. Minimális barna folyásom volt. Ugye ez most nem az jelenti hogy megtörtént a beágyazódás és terhes vagyok?
2017. márc. 17. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató biztos írja,hogy mennyi időn belül kell megjönnie,ill.,hogy mennyit késhet(azt hiszem 5 napot).
2017. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen azt irja.

Még nem esedékes a menstruációm. Csak ha a tablettát vettem utána a napokba nem kell hogy legyen vérzés?

2017. márc. 17. 18:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez az Escapelle nevezetű?
2017. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen,az.
2017. márc. 17. 19:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 5 napon belül nem jön meg a mensid akkor keresd fel a dokidat.Nem tudok jobbat.
2017. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon szépen köszönöm a segitséget!!
2017. márc. 17. 20:01
 7/16 anonim válasza:
Bennem tavaly bennem maradt a gumi.vettem be a 12.oraban escapellt.sajnos nem hatott.regebben mikor bevettem(2x) masnap harmadnap megjott.de most utoljara nem jott meg:/azert remélem te rendben leszel.mondjuk a barnázás már leget a menszesz eleje.
2017. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De görcsölni meg folyamatosan görcsölök azota. Néha jobban néha kevésbé.
2017. márc. 18. 05:23
 9/16 anonim válasza:
Ne parázz rá lehet azért nem jön meg.Milyen idoszakban voltatok egyutt?ha pont peteereskor akkor sajnos nem biztos h hat ez a szutyok.en igy voltam pont peteereskor volt.
2017. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha jol számoltam nem peteéréskor!


Engem csak az zavar hogy miután bevettem az esemény utánit nem volt vérzésem. De az orvos mondta hogy lehet hogy lesz. Ezért parázok csak.

2017. márc. 18. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!