Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat erózió---megelőzhető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat erózió---megelőzhető?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jöttünk össze. Én (f39) az elején is odáig voltam érte, de ő lelassított, az udvarlásom "kellemetlen" volt neki.

Utána rendeződtek a dolgok, összejöttünk, de van pár dolog ami borzasztóan zavar.



1.Állítása szerint ő nem roszéletű lány, de bármikor képes engem a barátnői miatt félrelökni. NApokkal előre megbeszélt találkozót mond le a találkozó éjszakáján, hazudozik, hogy már jön a taxi, aztán két óra múlva küld egy sms-t, hogy nem jön...Ilyenkor kikészítik magukat és amikor előkerül majdhogynem összefüggéstelenül beszél. Provokál, hisztizik, mintha rajtam akarná számonkérni az élete minden sérelmét.

Ezt mind COVID alatt, akkor vajon mi lesz amikor megnyitnak a szórakozóhelyek, kávézók?


2. Folyamatosan hangoztatja, hogy neki a szabadság a legfontosabb és szüksége van "me-time"-ra, meg a barátnőire hogy utána engem annál jobban várhasson.


3.Igérget, de semmit nem tart be, menjünk el ide-oda-amoda, de amikor beszerveznék egy programot, akkor hisztizik, hogy még nem tudja mit csinál a hétvégén.


4. Ha vitatkozunk, egyből hívja a barátnőit, gondolom valamiféle visszaigazolást keresve.


5. Tudom, hogy a házasságából úgy lépett ki, hogy félrelépett és a férje meglátta a testén a ráutaló jeleket.


6.Nem főz, a saját lakását 2 hónap alatt egyszer sem takarította ki, amikor viccesen, kedvesen megjegyzést teszek a porcicákra, akkor iszonyat megsértődik.


7. Alapvetően minden az én hibám, az ő akcióira adott reakcióim állítólagosan nem normálisak, azt mondja el kellene mennem beszélni valakivel.

Amikor megemlítem, hogy esetleg menjünk ketten, akkor azt mondja ő már volt régebben és neki azt mondta a szakember, hogy ő "kész van".



Én meg totál úgy érzem, hogy az a csajszi akit megismertem, csak egy iszonyat beetetés volt és akivel most vagyok az egy hétfejű sárkány, aki akkor támad a legundorítóbban, amikor a legsebezhetőbb vagyok.

Ha elmondom neki a problémámat, akkor mintha a falnak beszélnék, még ő van megsértődve és a sértődött EGO válaszol belőle, semmi konstruktív dolog, minden csak az én hibám.


Szilveszterkor lázas voltam (nem covid), késve értem a buliba, de még éjfél előtt ott voltam, szarul betegen, lázasan, hogy az óévet vele búcsúztassam az ujévet vele köszöntsem, de arra nem vette a fáradtságot, hogy bemutasson a barátainak, sőt olyan ordenáré hiszit rendezett fejemhez dobálva minden szart.

Amikor két nap múlva kijózanodott és leültettem beszélni, meg kellett tőle kérdeznem finoman, hogy van-e bármiféle mentális problémája amiről esetleg tudnom kellene, akkor meg megsértődött.



Nem is tudom minek írom ide, ha én lennék a válaszoló csak annyit írnék, hogy azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot.


röhej...


2021. jan. 18. 20:29
1 2
 1/12 Lucaszek96 ***** válasza:
100%
Most menekülj ameddig nem késő, látom racionális akarsz lenni és felnőttként kezelni a helyzeteket oda figyelni rá meg akkor is ha ő ezt láthatóan nem teszi meg fordítva viszont csak saját magad mérgezed vele
2021. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:

Ha ez a nő egy egyedül élő tini, akkor ez még oké...lehetne.


Szerintem is fogd menekülőre. Azért még kifejted, h miért jöttél vele össze?

2021. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi történne, ha ignorálnád egy darabig, hogy egy kicsit magába nézzen és észbekapjon? Vagy volt már erre példa?
2021. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2: Mert beleszerettem, ezek a "jelek" csak ezután jöttek.


3: Ez van most, gondolom a vége az lesz, hogy egy tróger vagyok aki nem is érdemli meg őt :)

2021. jan. 18. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes lenne legalább egy időre felfuggeszteni a kapcsolatot. Ha a leírtak ellenére még mindig vele vagy, gondolom erezheti hogy fontos neked és vissza is él vele. Ha erezteted a súlyát a tetteinek az segíthet, bár a leírtak alapján nem tudom ez mennyire lenne elég, hogy önreflexióra sarkallja.
2021. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok: ne engedd, hogy sárba tiporja a férfiasságodat. Bírd ki addig, amíg nem keres. Sok sikert, remélem, ráeszmél pár dologra. :)


(ezt egy szintén régen rémhisztis nőként mondom, aki időben észbekapott)

2021. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én már most tudom, hogy én leszek a hibás abban is, hogy ne keresem.

Hiszen ő csak egy laza csajos napot akart eltölteni a barátnőivel és ahelyett, hogy mondjuk akkor bemutatott volna a híres kompániának, megkért, hogy most menjek haza, mert beszélgetni szeretnének.


Nem jósolok én ennek sokat, sajnos meg van győződve arról, hogy csakis én viselkedek furán.


Azért köszi mindenkinek, peace out!

2021. jan. 18. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a nő egy alkoholista. Ez nyilvánvaló.

Hagyd ott. Neked sokkal jobb lesz nélküle.

2021. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez a nő meg fog csalni, ha jelenleg épp nem ezt teszi. Tesz rád nagy ívben, nem érdekli/bírja a kötöttségeket. Neked ilyen nő biztosan nem kell. Csak messziről tűnik értelmezhetőnek, megértem, hogy beleszerettél, de nem fogsz tudni vele együtt élni.
2021. jan. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat-erózióról beszélsz ember? Ez nem kapcsolat. Futsz a nő után, ő meg tesz rád magasról. Iszik és meg is csal (ha nem most, akkor később).
2021. jan. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!