Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen reakciot kaptatok feltekenykedesre, ha alaptalan vagy jogos volt?

Figyelt kérdés

Azert kerdem, mert nem tudom eldonteni, hogy a paromnak van valaki meg kepben vagy nem. Altalaban mindig raerzek, hogy valaki kepben van, meg arra is hogy ki az illeto, jelenleg ugy erzem kicsit tulagyalom. Az exemre mikor rakerdeztem,hogy ki az a lany, nagyon merges lett es kioktatott hogy nem szabad feltekenynek lenni, de igazam volt, mert most egyutt vannak.

Most mar tudom, hogy nem szabad feltekenynek lenni, mert rontasz, mert aki akar ugyis megcsal, de nem mindegy hogy te uldozod bele.

A jelenlegi idezojelben parom valofelben van, mar 7 honapja vagyunk egyutt, amikor osszejottunk kulon volt a felesegevel, de hogy elkezdtunk kulfoldon dolgozni a hetvegeket nagyjabol otthon toltotte, mar akkor megett a fene, hogy nehogy rendbe jojjon a kapcsolatuk, de mindig megnyugtatott. Es amilyennek megismertem ot, hogy mennyire lelkis volt, hogy o meg nincs elvalva, es mar vagyok hogy lesz mint lesz, meg amennyire szeretet, nehezen hinnem el, hogy lenne mas is kepben. Csak akkora szerelemmel inditottunk, orankent irt, aztan hogy a munkahelyi problemak jottek, faradtabb volt en meg hisztiztem. Akkor rakerdeztem, hogy van valaki meg es azert nem ir ejjel nappal, tulreagaltam, de o azt elviccelte es megerositette hogy mennyire szeret, csak most a munka ezt hozza ki belole. De csak nem viselkedtem, hisztiztem, es azon akadtam ki, hogy mi whatsupon beszelunk, o megis belep es nekem nem ir. Akkor mondta hogy nem gondolom, hogy ugy maradt a telefonja. Amugy sose dugja el a telefont elolem. Egyedul csak ezekkel a belepesekkel van gond. En kozben haza jottem kulfoldrol es a virus miatt tavol vagyunk egymastol. Harmadszor is rakerdeztem, hogy kinek ir whatsupon, mondta senkinek, meg masnap kedves volt velem, aztan ket hetig szoba se allt velem. Ilyent csinalt, ha hisztiztem, hogy egy napig nem irt, hogy higgadjak. Most mar eszbe kaptam, volt kozben ido, hogy tenyleg ugy lattam nincs mas, meg amikor nem irt, be be lep, de ahogy ir nekem, akkor csak akkor lep be mikor nekem ir. Hogy vissza fogtam magam szep lassan kezd a regi lenni a dolog, de az idoszakos belepesek megmaradnak, ami nagyon rosszul esik, de nem hozom fel. Az a legrosszabb, hogy lehet alaptalan a gyanum, lehet egy baratjaval beszel, lehet csak o is belep hogy irtame, nem tudom.

Viszont ha nekem nem lenne mas, es o gyanusitgatna, lehet en is eltuntem volna ket hetre, elegem lett volna a bizalmatlansagbol.

Ti milyen reakciokat kaptatok, es vegul igazatok lett?


2021. jan. 19. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Felháborodás, kinevetés, mindenféle régi terelősztorik emlegetése.


Tinderezett, igazam volt.

2021. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az eleg baj, ha a kinevetes is kozte van... meg is hasad a szivem, ha arra gondolok, hogy minden hajnalban ahogy felkelt irt nekem, most meg ugyanugy belep de nekem nem ir, mert talan most mas jobban erdekli.. s valami ami ennyire jo volt, hogy jutott ide...

Az biztos, hogy mikor az exem megcsalt az uj csaj nem surgette, hogy na mi van velem..hagyta a dolgokat alakulni..en meg most hisztiztem folyton, hogy miert nem hiv fel mint maskor, mi van otthon

2021. jan. 19. 08:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenység egy bizonyos pontig aranyos, viszont ha többször ismételni kell magam és mégis mindig ugyanarra a ponthoz jutunk, vitázik rajta, idővel nekem is elegem lenne. Miért számít miért lépett fel viberre, mással nem beszélgethet? Ne ragaszkodj hozzá ennyire görcsösen, mert csak az ellenkezőjét éred el vele, hagyj neki teret!
2021. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Elbagatelizálás, terelés, rémeket látsz, felháborodás, megsértődés és társai. Csak őszinteség, korrekt hozzáállás nem volt. Persze jók voltak a megérzéseim, lebukott, szexelni járt.
2021. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk tiszta a dolog. Munka után elmeséljük a napunkat, azt is hogy kivel mit írogattunk. Nincs titkolnivalónk. És ha nincs titkolnivaló, miért ne mondhatnánk el mindent, ha az megnyugtatja másikat? Őszinte és tiszta.

Ha valaki gyanús, azt megosztjuk egymással, és átbeszéljük. Nincs ilyesfajta kizárás, hogy nincs semmi, ne féltékenykedj már. Hanem elmondjuk, honnan ismerjük azt az embert, milyen kapcsolatban voltunk és vagyunk vele.

De ez értékrend kérdése. Mindkettőnknek fontos az nyíltság és őszinteség, ezért ezt a vonalat követjük.

Bele is nézhet bármilyen beszélgetésbe, ha esetleg aggódik vagy kíváncsi, mert nincs mit takargatnom. Amúgyogy nem teszi, ahogy én sem. Nálunk alap az öszinteség és a nyílt lapok.

2021. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lucaszek96 ***** válasza:
Engem amikor alaptalanul vádoltak jeleztem hogy szarul esik és egy idegen embernek hitt velem szemben mi több meg sem hallgatott
2021. jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát velem ordítozott, ha rákérdeztem, meg meg volt rám sértődve, nem szólt hozzám, volt, hogy szakított. Aztán 1 éven át csalt, kb. két kapcsolata volt egyszerre, csak én vak voltam. :D

Titokban telefonálgatott a hátam mögött, lekódolta a telefonját, nem lépett be facebookba előttem, vagy amint beléptem a szobába, a gépen bezárta a facebookot.

A karácsonyt nem otthon töltötte hanem a 'legjobb haverjával' (aki nem fiú volt végül hanem a másik párkapcsolata). És ha rákérdeztem, kiabált.

2021. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Volt anno exemmel egy megérzésem (gyanúsan sokszor időzítette úgy a programjait, hogy ne legyen otthon, illetve sokszor voltam visszautasítva az ágyban). A sokadik alkalom után kevésbé szalonképen hangnemben nekiszegeztem a kérdést, amire az volt a válasza, hogy teljesen hülye paranoiás idióta vagyok, és már maga a feltételezésem is sértő. Sajnos beigazolódott a gyanúm.
2021. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!