Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne, ha a párotok hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne, ha a párotok hét elején benyögné, hogy hétvégén is dolgozni fog mert túlórát vállalt?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk már. Elég rosszul esett, mert szólhatott volna előbb, szerettem volna hétvégén menni valamerre. Azt mondja a pénz miatt muszáj, tudtommal nincs olyan rossz anyagi helyzetben.

Mielőtt jöttök azzal hogy eltart, én is dolgozok, az albérletet rezsit vásárlást pedig megfelezzük mindig.


2021. jan. 19. 14:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Végülis egy héttel előbb szólt. Az azért szerintem nem késő. Majd a következő hétvégén együtt lesztek. :)
2021. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Majd legközelebb egy hónappal előre írásban engedélyt kér tőled.
2021. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Szerintem felnőtt ember ilyenen nem problémázik. Főleg hogy az irásbol az derül ki hogy ez egyedi eset.

Mit szóljon az aki minden hétvégén dolgozik?

2021. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem kell engedélyt kérnie, nem erről van szó. De ha anyagilag amúgy nem áll rosszul, akkor miért kell bevállalnia pluszban? Ez nekem kicsit kifogás szagú, hogy ne legyen itthon, mert minden nap bevagyunk zárva esténként és már kezdünk besokallni.
2021. jan. 19. 14:29
 5/26 A kérdező kommentje:

Aki minden hétvégén dolgozik, mert kell neki, azt megértem.

Ezt ő vállalta be magától.

2021. jan. 19. 14:30
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ebből akar majd magának venni valamit. Tudtommal ne ma tulajdonod. Most komolyan az a problémád, hogy egy krva hétvégén dolgozik?:D


"Ez nekem kicsit kifogás szagú, hogy ne legyen itthon, mert minden nap bevagyunk zárva esténként és már kezdünk besokallni."


És ha így van, akkor mi van? Kicsit egyedül lehet, következő héten meg elmentek kirándulni, amit gondolom rendszeresen csináltok.

2021. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire érdekel, kérdezd meg tőle, hogy most hogy hogy megy.

Nem hiszem hogy annyira lenne mögöttes sztori.

2021. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, ennyit mondott, hogy ő vállalta el a túlórát magától, mert anyagilag nem áll úgy, ahogy szeretne és jól jön.

Másfél napra nettó 20at kap amúgy.


Azt mondta a hónapban nem lesz több túlóra

2021. jan. 19. 14:37
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy te úgy ítéled, hogy nincs szüksége a pénzre, neki ettől még lehet, hogy van.
2021. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig csak a plusz pénz miatt vállalunk túlmunkát, szokott lenni egyéb hozadéka is.
2021. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!