Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne, ha a párotok hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne, ha a párotok hét elején benyögné, hogy hétvégén is dolgozni fog mert túlórát vállalt?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk már. Elég rosszul esett, mert szólhatott volna előbb, szerettem volna hétvégén menni valamerre. Azt mondja a pénz miatt muszáj, tudtommal nincs olyan rossz anyagi helyzetben.

Mielőtt jöttök azzal hogy eltart, én is dolgozok, az albérletet rezsit vásárlást pedig megfelezzük mindig.


2021. jan. 19. 14:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ezt mondhatjuk s barátodrs is:

Ő vállalta be magátol. Akkor mi a kérdés?

2021. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért vagy ezen felháborodva. Manapság örülni kell a munkahelynek,annak főleg,ha kifizetik a túlórát. Nem tudom mit dolgozik,de 20 ezer ft nem rossz,főleg,hogy albérletben éltek. Ahogy írod ez egyszeri lehetőség,még jó hogy vállalta. Menjetek el egyet sétálni,este 8 előtt megtehetitek. Egyéb program meg majd lehet még.
2021. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
12%
Őszintén inkább kifizetném neki én. Nálunk elv, hogy nem dolgozunk egy percnél sem többet a szokásos hétköznap naoi 8 órán kívül. Egyikünknek sem veszi el az agyát annyira a pénz, hogy ilyenekre igent mondjon.
2021. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%
13-as,az én eszemet se veszi el a pénz,sőt,túlórát se fizetnek. Ennek ellenére van,h nem állok fel munkaidő végén a határidős feladatot félbehagyva.
2021. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

Üdv a való világban!


A pénz nem a fán terem kicsi lány!

2021. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, hogy nem ott terem, felesleges ilyenekbe belekötni. 16 éves korom óta dolgozom iskola mellett és 18 éves korom óta albérletben lakok egyedül.
2021. jan. 19. 15:33
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: ő tudott a hétvégi terveidről?

Ha nem, akkor bizonyára csalódott lennék, de nem akadnék ki vagy ilyesmi csak megkérném, hogy máskor korábban szóljon. Illetve én is megjegyezném, hogy gyakrabban egyeztessük a terveinket.

Ha igen, akkor viszont nagyon zavarna, hogy keresztbeszervez, amikor meg volt beszélve valami.

A pénz a részemről lényegtelen, ő dönti el, hogy mihez kezd az idejével és energiájával. Nem hiszem, hogy változtatna az érzéseimen, ha a havarjaival vagy a hobbijával akarná tölteni azt az időt.

2021. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%
Téged ismerve ,megértem a barátod.
2021. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék. Jelezte időben, szóval nem lenne gond ebből. Én lazítanék otthon hétvégén, sokáig aludnék, filmet néznék stb.
2021. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Gyanakodnék!
2021. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!