Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiaktól kérdezném!Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezném!Ha a feleségetek nem szép,könnyebben magcsaljátok?

Figyelt kérdés
Pl.elhízott,vagy igénytelen...

2021. jan. 19. 15:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy gondolom, általában nem ez a félreba$zások oka...
2021. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Azzal nincs baj ha nem szép. Azzal van baj ha elhízott, vagy igénytelen lett. Mert az tetszik aki volt, az viszont nem akivé vált. És nem jöttem volna össze anno azzal, akivé vált. Logikus nem?

Semmi baj ha zsírdisznó, de akkor röfögtesse más.

#sajnosilyenagenetikám #egészségügyiproblémák

2021. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Azért lépek félre, mert otthon nincs szex. Ráadásul a feleségemet ez egyáltalán nem érdekli. Egyébként a külvilág szerint csinos nő.
2021. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Olyan nőt nem vennék feleségül.
2021. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen, ha valaki 21 évesen egy vékony, sportos nő volt, aztán 32 éves korára 120 kilós lett, akkor ez indokolhatja...
2021. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
3-as...a külvilág szerint...Azért ez sokat elmond rólad. Ha egy férfi szépnek találja a feleségét, akkor nem így fogalmaz, hanem azt mondja, hogy ő egy szép vagy gyönyörű nő. Képzelem, mennyit romboltad az önbizalmát, ami miatt már nem enged be az ágyába.
2021. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2021. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy hosszútávú kapcsolatban ez pont mindegy. Az ember változik, te is és ő is, külsőleg is, gondolkodásmódban is, igazából mindenben. Ezzel nincs is probléma. Aki belenegy egy hosszú kapcsolatba, az jobb esetben ezt tudja. Senki nem várhatja el a másiktól, hogy 20-30-40 éven keresztül ugyanúgy nézzen ki, mert ő "abba az énjébe szeretett bele", ez hülyeség. Általában a válások oka az, hogy nem kommunikálnak eleget a felek egymással. Vagy azért, mert pl. munka, gyerekek mellett nincs rá idejük, vagy azért, mert nem nyitottak egymás felé. Sokszor van, hogy nem őszinték egymáshoz, vagy valami miatt nem mernek egymással nyitottan kommunikálni, nem merik elmondani, hogy mi a probléma, hogy mire vágynak stb. Ahhoz, hogy egy kapcsolat hosszútávon fenn tudjon maradni, mindkét félnek nyitottnak, megértőnek és türelmesnek kell lennie a másikhoz, ki kell alakítani egy bizalmas környezetet, ahol neincsenek nagy titkok meg hazugságok meg elnyomott vágyak. Csakhát a legtöbben úgy szocializálódunk, hogy erre nem leszünk képesek, rossz párkapcsolati mintákat látunk, tele van az életünk tabutémákkal, elnyomjuk az érzelmeinket, nem vagyunk őszinték magunkhoz stb. Amígy magunkkal nem tudunk kialakítani egy normális kapcsolatot, addig a párkapcsolataink sem tudnak jól működnai, ez már csak ilyen. Ennek a külsőhöz semmi köze, ez csak kifogás.
2021. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
nem,ha a kedvemre tesz..f
2021. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
6-os. Ja sokat elmond rólam, azt h nem vagyok nagyképű és elfogult. Én meg azt nem szeretem ha valaki áradozik a párjáról... Ugyanis nincs mire. Amilyen az ő párja, olyan millió+1, és ugyanennyi sokszorta jobb és szebb.
2021. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!