Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsúnyultam 1.5 év alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsúnyultam 1.5 év alatt, ezért elhagyhat a párom?

Figyelt kérdés

1.5 éve jöttünk össze a párommal, és kb összejövetelünk után nem sokkal kiderült egy betegség nálam, aminek hatására mára már 44 kiló vagyok, a hajam fele kihullott, szinte kopeszodom, a szemem alatt hatalmas karikák vannak, állandóan herpeszem van nem csak a számon az orromon is, mert az immunrendszerem küzd, hatalmas gyulladt pattanásokkal vagyok tele. a fogaim is romlásnak indultak.

Minden megteszek azért, hogy ne amortizálódjak le. Edzek, figyelek arra hogy eleget egyek, hogy ne fogyjak tovább, voltam hajgyógyásznál, használom a kencéit, amiket felirt, de persze semmit nem hatnak, kozmetikushoz és fogászatra is járok, de úgy érzem szélmalomharc. Rengeteg energiát teszek a külsőmbe, mégis egyre szörnyebb a látvány.

Tudom tudom...ha szeret, nem hagy el...de tudom h a férfiaknak igenis fontos a külső, én meg nem csak "csúnya" lettem hanem állandóan fáradt, aluszékony, gátlásos, szégyellős, komplexusos, frusztált ezek miatt.

Teljesen eltünt az a vidám, energikus, magabiztos, szexi nő aki voltam. Rettegek hogy elhagy....


2021. jan. 23. 20:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Amiket teszel, leginkább tüneti kezelések. Keressél új orvosokat, akár alternatív gyógymódokat (természetgyógyászat).

Elhagyhat emiatt? Igen. Nagyon nehéz lehet egy ilyen leépülést végig nézni.

2021. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy viselkedik veled? Mit érzel, van okod aggódni? Hogy viszonyul hozzád? Milyen a kapcsolatotok?

Egyébként kitartást kívánok a betegséged leküzdéséhez.

Nekem eddig 1 párom volt, bármilyen betegseg esetén is mellette maradtam volna. Ha önmagáról sem tudott volna már gondoskodni, akkor gondoskodtam volna róla én.

Ha igazán szeret a párod, így is szeret. Ez nem csak sablonduma. Jóban - rosszban támogatom azt, akit szeretek.

2021. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1.: kapom gyógyszereket, és pont a gyógyszerek mellékhatása a hajhullás, herpesz és a gyulladt pattanások :( de ha nem szedem akkor nagyon nem vagyok jól.
2021. jan. 23. 21:00
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló helyzet áll fent, mégse hagytam el a párom. Nagyon szeretem és nekem el torzulva is szép. Igazából a természetébe vagyok szerelmes és nem a külsejébe. Nem hagynám el soha.
2021. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük a párodat, őt kéne megkérdezni. Vki elhagyna, más meg nem. Nem rosszindulatból mondom, de ahogy leírtad, nem fogsz még 50 évig élni. Szóval ha korrekt a párod, akkor életedben nem hagy el.
2021. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mi bajod van pontosan? Mire kapod a gyógyszert?
2021. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
9%

Ne haragudj

44 kg vagy es edzel???

Aztan hova...

2021. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Hogyhogy hova?

Ha valami betegségem lenne, én sem adnám fel. Nagyon jól teszi, hogy küzd és próbálja teljesértékűen élni az életét. Látszik, hogy egy lelkileg erős nőről van szó és sok minden fejben dől ám el.

Ne legyen már benned ennyire 0 empátia.

2021. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%

Sztem a 44 kg az kb egy mumia

Csont es bőr

Inkabb hiznia kéne nem edzeni

Es nem attól erős nő h edz a semmire

2021. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Te elolvastad a kérdést? Hogy lehetsz ekkora bunkó? Inkább híznia kéne? Valószínűleg nem örül annak b+, hogy 44 kg-ra fogyott BETEGSÉG miatt.

Egyébként meg lelkileg erős, mert nem otthon fetreng önsajnáltató módon, hanem felvette a harcot és éli az életét. Gondolom előtte is edzett, és a betegség nem akadályozza ebben, ami becsülendő.

Javaslom, hogy járd újra az általános iskola első néhány tagozatát, hátha megtanulsz szöveget értelmezni, mielőtt tapló módon osztod meg a nagyvilággal a hülyeségeidet.

2021. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!