Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek nem szép feleségük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem szép feleségük van (bàr tudom hogy ez relatîv) azok mit gondolnak róla? Félremennétek emiatt? Vagy esetleg idő közben megcsúnyult az asszony? Férfiak véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem - bár nem vagyok érintett a témában - nem a külső "elcsúnyulás"(?) a baj, hanem a belső. (Férfiaknál ez ugyanúgy létezik). A külsejük csak azért romlik gyorsan, mert ami belülről rohad, az látszik kívül is.
2020. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Aki félreakar menni, az a világ legszebb nője mellől is megy. Számtalan ilyen van a történelemben.
2020. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

#2


Lehet valaki a "legjobb nő" vagy a "legjóképűbb-kockahasú férfi", ha mellé a jelleme egy nulla, vagy egy álnok szemétláda vagy ilyesmi.

2020. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok alapból egy szexuális ragadozó. Nekem sosem ment ez a "szép=dugnám" mentalitás. A mostani páromat szépnek tartom kifejezetten, de őt is előbb kedveltem meg, minthogy láttam volna az arcát, au exeim pedig még szerintem sem voltak valami nagy eresztés (magamat sem tartom annak, de attól még nyilván van egy ízlésem és egy határ, ami alatt nam tartok valakit vonzónak).

Nem a szép vonz, hanem a kedves, a hasonló és az "otthonos" (főleg belsőre). Nem csaltam meg soha senkit, még akkor sem, mikor az előző exem brutálisan elhízott. Annak a kapcsolatnak is a hisztije és a leszaromsága vetett véget igazából.


Szóval, ha valaki mellett megállapodok, az úgymond ha nem is egy szépség, de "átment a vizsgán", tehát elég szerethető és elég jó (és sokat kell tennie azért, hogy ne így legyen). És úgy működök, mint egy munkahely. Nincsenek nyitott pozíciók új jelentkezőknek, amíg elégedett vagyok a meglévővel. Ha meg nem vagyok, akkor nyilván előbb távozik, minthogy mást keressek és önmaga miatt, nem azért, mert van jobb.

2020. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
A férfiaknak vagy a szívükbe gyűl a vér vagy a farkukba. Nincs átmenet. Tehát ha valakivel vannak akit jó választásnak tartanak lehet nem mennek félre mert becsületesek de mindig ott lesz az agyuk hátsó részében az a kis gondolat, hogy más nőnek milyen jó teste van és milyen szívesen belemártaná a hímvesszőjét. Ez van, ez ellen sem ők, sem a nők nem tehetnek.
2020. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te aztán tudod női vagy primitív aggyal, hogy milyenek a férfiak... Nehéz elhinni, hogy valaki nem akar önmagában azért dugni valakit, mert "jól néz ki"? Szánalmas már, hogy mindig ezen megy a hiszti és a hitetlenkedés. De felőlem megpróbálhatja bárki kicsapni a csöcsét és elcsábítani, jókat fogok röhöni.
2020. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!