Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy a barátom szeret és nem lát szépnek?

Figyelt kérdés

mindig tesz valami rossz megjegyzést a külsőmre,vagy olyat mond: hogy őt könnyebben el lehetne adni, mint engem, vagy nagy elánnal bámulja a sötét hosszú hajú lányokat (enyém rövid)

szóval ha nem tetszem neki, miért van velem?

tudom, hogy egy kapcs nem a külsőségekről szól.

de ezt tényleg nem tudom hova tenni.

hajhosszabbítást(mert vagy 2 év mire megnő félhosszúra) meg nem engedi, mert szerinte a qurváknak van arra szüksége

próbálom éreztetni, hogy rosszul esik, ezért néha én is beszóltam neki, de fel sem veszi, csak válaszként fájóbb dolgot mond rám.

ja és ebből ne azt hozzátok ki, hogy nem szeret, mert tudom, hogy szeret, csak ezt nem értem.


2010. aug. 15. 17:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz, hogy hazudjunk?

Azt mondod, hogy ne hozzuk ki belőle, hogy nem szeret. Szerinted akkor mégis mi ez?

Nem tisztel, lehet, hogy nem is tetszel neki.

Megbánt téged, tudat alatt valószínűleg szándékosan.

Neked ez így jó?

Ha szeretne, akkor kívül-belül elfogadna úgy, ahogy vagy.

Szerintem gondolkozz el ezen...

2010. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem nem szeret. Ha szeretne, nem bántana meg direkt a sértő megjegyzéseivel, főleg hogy mondtad is neki, ez mennyire rosszul esik neked. Ha szeretne, nem mondana neked ilyeneket, mert akkor szépnek látna és nem akarna szándékosan megbántani.

Amúgy nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy ha ennyire csúnyának talál, minek van veled? Ha annyira szebb meg jobb mindenki, menjen és legyen mással.

2010. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy szeret, de tisztelni biztosan nem tisztel. röviden ennyi az oka, ami miatt ilyet mondd.
2010. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

bármikor, ha ilyeneket mondok, akkor átmegy "nyalisba"

de az csak addig tart...másnap másik porcikámmal van baja

szóval tudat alatt ez elutasítás???

érdekes, mert amikor összejöttünk, már akkor is olyanokat kérdezett, hogy miért vagyok szőke (azóta miatta barna vagyok), tehát már az első pillanatban sem tetszettem neki!!!!

akkor ha tudat alatt elutasít, minek jött velem össze, minek jár velem???

totál nem értem!

2010. aug. 15. 17:12
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig nem szereti, mert ha szeretné, tisztelné is. Legalábbis nálam egy kapcsolatban ez a két érzés mindig együtt van.
2010. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%

Nem az számit, ki mit mond a párjának

Az a fontos, hogyan mondja.


Vannak ilyen szarkasztikus humorral "megáldott" emberek, nem mindenkinek könnyű elviselni őket.

De a dolog tanulható. Az én párom már régen hozzászokott.

Neked is azt ajánlom.

2010. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

olyan nincs hogy szeret, de nem tisztel szerintem

mert akit nem tisztelünk, nem tudjuk szeretni

szerintem ez olyan dolog, hogy egy eladónak nem szólsz be, hogy csálék a fogaid, de a párodnak már megmered mondani, hogy ez, vagy az nem áll jól.

csak ugye ő túllőtte az érzékenységi határomat

2010. aug. 15. 17:14
 8/25 A kérdező kommentje:

17:13-asnak:

mihez szokott hozzá a párod? te vagy otthon szarkasztikus?

és mi az ami tanulható?

és még nekem kell higgadtnak lenni, hogy a páromat tanítgassam...tiszta vicc

2010. aug. 15. 17:16
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem árulom el miket szoktam mondani a feleségemnek, mert magyánügy.

De hogy érzékeltessem, van néhány barnabőrű barátom, akiket hangos, "mivan büdös cigány" köszöntéssel szoktam üdvözölni.

Már megszokták, nincs belőle probléma, mert tudják, hogy nem úgy gondolom.

2010. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem jobb lenne, ha szakítanál ezzel a fiúval, mert az látszik, hogy egyáltaln nem szeret és nem tiszteli az érzéseid. Ennek így nincs értelme. Másrészt pedig ha folyton ilyeneket mond neked, tönkre fogsz menni lelkileg és a végén semmi önbizalmad nem lesz. És minden nap rossz kedved lesz meg szenvedni fogsz. Sőt, az önbizalomhiányodból kifolyólag meg hogy mindig érezteti veled, hogy nem tetszel neki, mások meg igen, kialakulhat benned beteges féltékenység is. Ezt csak azért mondom, mert én is jártam hasonló cipőben és nem akarom, hogy te is úgy járj. Minél előbb vetsz ennek véget, annál jobb lesz. Ez a fiú nem érdemli meg, hogy szeresd.
2010. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!