Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okosnak, szépnek mondott lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okosnak, szépnek mondott lány vagyok, szórakozni is eljárok, mégis csak egy barátom volt eddig (18), ő is csak két hónapig. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nem vagyok félénk, de a legnagyszájúbb se, mosolygós, aranyosnak mondott, bulizni, táncolni is nagyon szeretek. Szépnek, okosnak is mondható vagyok (nem beképzeltségből..), de mintha tartanának tőlem a pasik. Vajon miért? Okot nem nagyon adok rá.... :(


Ősztől megyek egyetemre, attól várok változást, mert őszintén szólva nagyon is jó lenne szeretni és szeretve lenni, de valahogy nagyon elkerül.


18/L


2009. márc. 9. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs veled gond, egyszerűen csak eddig nem volt szerencséd, márpedig a szerencse a kapcsolatok terén is sokat számít.

Az egyetemen vagy még előtte biztos összefutsz valakivel, csak járj nyitott szemmel :), és ha közzeledik valaki aki tetszik neked akkor biztasd őt :).

2009. márc. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Tudod mi a legnagyobb gond mostanság? Én úgy vettem észre, hogy a srácok ellustultak... mindenki csak várja, hogy a szájukba repüljön a sült galamb, tenni meg nem mernek semmit... legalábbis a normális srácoknál ezt látom mostanában... aztán persze ezeknek csak kell egy alkalom, ami megváltoztatja az egész életüket...addig pedig meg csak várnak


Jah és még valami... ne görcsölj ezen a pasizósdin... meglátod, ha nem foglalkozol ezzel és csak szimplán nyitott szemmel járod a világot és meglásd nagyon hamar lesz barátod!:)


18/F

2009. márc. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az is fontos ki mondja hogy csinos vagy, a nők állandóan csinosnak mondják egymást és dicsérgetik a ruháikat... és csak locspocs az egész. Ha életvidám csajszi vagy aki eljár bulizni meg esténként társaságba, biztos megismersz valakit az egyetemen.. ott tényleg nagyon sok lehetőség áll elötted, csak legyél óvatos. :)


És külömben is örülj neki hogy 18 évesen elmondhatod magadrol hogy nem szexeltél X pasival és nem vertek át így meg úgy. Ha jó kezekbe kerülsz, ennek még nagyon fog valaki örülni. :)

2009. márc. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen jó. Olyan akarsz lenni, mint a sok 14-16 éves, akiken már átgázolt a város fiúlakosságának fele??? Eredjmár :) Nekem is csak egy barátom volt 18 éves koromig, igaz ő 3 éven át meg volt. Utána jött az egyetem, jöttek a hódolók, de én mindet elhajtottam, egy nem suliba járó fiú lett az új barátom, és ő is megvan már 2. éve :) Pedig sose voltam nagy bulizós, évente ha 3x eljártam, sokat mondok. Ha a kisugárzás megvan (amit leírtál nagyjából, nem nagyképűség ez, be kell vallani, ahogy a rossz dolgokat is), akkor egyetemen le fognak rád csapni szerintem, ne aggódj. De ha mégse, akkor se késtél le semmiről.


20/L

2009. márc. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Te már válaszoltál is a saját kérdésedre..:)

Félnek tőled a férfiak, félnek a csalodástól, és úgy vannak vele hogy okos, szép, semmi esélyem nála..., és úgy sem ál velem szóba...,stb..,biztos lesz olyan srác aki nem fog félni odamenni hozzád...:)

2009. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak, vagytok köszi a válaszokat!

Igazából nem az van, hogy aggódnék, mert jól érzem magam, csak tegnap nem bírtam elaludni, aztán olyankor sok minden eszébe jut az ember lányának... :)

A görcsös akarás meg sose jó, éljen a spontenaitás! :)


Mindenkinek továbi szép napot! :)

2009. márc. 9. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves vagyok és eddig nem volt barátom( ill. 2x egy-egy hétig tartó, nem nevezném kapcsolatnak). Rólam is elmondható, hogy csinos vagyok, bulizós, nyílt és a hasonlók. Egyetlen hatalmas problémám van, hogy válogatós vagyok. És ez lesüt az arcomról. Lehet rajtad is az látszik, hogy nem jó neked akárki.

Egyetem tényleg nagy váltás lesz, sok buli, sok új arc biztos rátalálsz egy alkalmas partnerre. :) Sok sikert!

2009. márc. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!