Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyamatosan undorít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyamatosan undorító perverz kérdésekkel traktál, erőszakoskodik, és félek, hogy bántani fog? Hogy vessek véget a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 hónapja vagyunk még együtt, én vagyok az idősebb 2 évvel, 21 éves vagyok a barátom 19.

Kb 1 hónapja folyamatosan egyre jobban megmagyarázhatatlan dolgokat csinál, és kérdez nem csak tőlem, hanem a haverjai előtt is.

Például elkezd előttük fogdosni, a pólóm alá nyúlkálni. Vagy olyan dolgokat kérdezni, hogy lesz e ma valami? (Ezt nem szeretném kiírni, hogy hogyan kérdezi meg.. a legtrágárabb szavakkal), illetve tette már a haverjainak azt a kérdést, hogy “megcsinálnának” e engem??..

Én értem, hogy fiatal de szerintetek ez normális dolog? Engem nem, hogy zavarba hoz, hanem egyszerűen úgy beszél rólam mint egy utolsó prostituáltról. Már többször fordultak hozzám a haverjai azzal a kérdéssel, hogy rendben vagyunk e? Hogy így beszél rólam.

Amikor pedig egyszer szóba hoztam nagyon-nagyon felidegelt már egyszerűen kiborultam és megkérdeztem, hogy mi a franc baja van? Akkor elkapta a nyakamat elég erősen, nem ütött meg, de soha nem viselkedett az előtt így és szerintem nem sok hiányzott hozzá. - Aztán elkezdett az előző kapcsolatommal érvelőzni, mert tudni kell, hogy egy nagyon nehéz kapcsolatból léptem ki nagyon-nagyon nehezen. Ahol szintén szerette a személy az erejét fitogtatni.

Jelenleg most a szülei bérelnek neki egy lakást ( egyedüli gyerek, ráadásul pénzesek és mindent megkap- lehet azért is ilyen), és egyszerűen pattogni sem merek más lakásában. A szüleim nagyon-nagyon nem szeretik, egyáltalán nem szimpatikus nekik. Elköltözni pedig egyáltalán nem enged, tudom, ha szó nélkül mennék el amikor nincs itthon, akkor úgyis megtalálna. Mit csináljak? Nem merek szólni senkinek sem. A haverjai közt van egy pár olyan személy aki nagyon nem szereti, ha bántalmazzák a nőket, de nem merek neki sem szólni, sőt senkinek. Mert, ha ezt visszahallja nem tudom mi lenne. Hogy tudnék ki lépni?


2021. jan. 25. 20:49
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rossz kategóriát választottam a kérdésemnek, ne haragudjatok.
2021. jan. 25. 20:51
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
Te választottad ezt a barmot úgyhogy viseld a következményeit.
2021. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mersz szólni senkinek sem?

Megvárod, amíg hülyére ver, vagy megerőszakol?

Keresd meg a családod, hogy segítsenek elköltözni tőle. Hívd oda édesapád, testvéreidet, barátokat, és szépen cuccolj el onnan. Ha nem leszel egyedül, nem fog szívózni.

Ha pedig a szakítás után is zaklat, akkor távoltartási végzést kell kérni.

2021. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Egy igazi kis csíra lehet ez a gyerek.

Én olyat alá rugnék, hogy sose érne földet.

Csak vannak rokonaid, akik segítenek.

Ezt nem lehet sokáig tűrni.

Én már holnap vissza mennék a szüleimhez, aztán ha ott zaklat, rá baszik, mert van rendőrség is a világon.

Ne hagyd magad, mert ennek csak rossz vége lehet,hidd el!

Azonnal lépni kell.

Ne félj segítséget kérni, mert ez így nem maradhat.

F

2021. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Azért nem merek szólni senkinek sem, mert nekik és a szüleinek is olyan ismertségi körei vannak, hogy kb labdába sem rúghatok mellette. Apunak pedig azért nem merek szólni, mert ő nagyon indulatos. Azt pedig végképp nem akarom, hogy esetleg egymásnak essenek vagy bármi baj történjen.

Egyszerűen nem tudom mihez folyamodjak, próbáltam szépen elmondani neki, de még csak azt sem hagyja, hogy belekezdjek.

2021. jan. 25. 21:14
 6/24 he84 ***** válasza:
100%
A legtöbb válaszolónak igaza van kérdező. Kérj segítséget mielőbb, mert különben rosszabb is lehet! Azt pedig vélhetően nem szeretnéd.
2021. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok, viszont én alapból is olyan vagyok, hogy a saját árnyékomtól is megtudok ijedni, és nem tudom, hogy ezek után lenne e egy nyugodt percem is. Bár így sincs sűrűn, de félek, hogyha esetleg az utcán vagy valahol összefutnánk mit tenne. Mert, hogy elmenni szó nélkül nem menne el mellett az aztán biztos.
2021. jan. 25. 21:19
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert most nem tehetne meg veled bármit, mikor ott laksz vele?
2021. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%

Nos a jó hírem, hogy ezeknek a barmoknak csak addig nagy a szájuk, amíg érzik, hogy hatalma van feletted! Amint a sarkadra állsz és nem tud egy csúnya nézéssel sem sarokba szorítani, már nyert ügyed van.

A pech, hogy láthatólag meg vagy félelmlítve, így nehéz lesz eljutni addig a pontig, amíg lépni mersz.


Ha mégis sikerül összekaparnod magad, akkor a legelső dolog az kell, hogy szólsz! A szüleidnek, barátaidnak, de minél több ember tud róla, te annál nagyobb biztonságba vagy! Az áldozat a legtöbbszőr fél szólni bárkinek, és ezzel pont az erőszaktevőt teszik előnyös pozicióba, annyira az, hogy ennél már csak azzal lehetne jobban überelni ha könyörögnél neki, hogy verjen meg! A hallgatásod egy olyan fegyver a kezébe... gyakorlatilag ezzel teszel bele hatalmat fölötted! Szerinted a szexuális ragadozók miért gyerekeket, sérülteket, gyámoltalanokat, vagy alsóbb pozicióbelieket néznek ki maguknak? Mert könnyű őket manipulálni, és rávenni a hallgatásra. Nem véletlen, hogy csak évekkel később mer valaki beszélni, amikor már kezdi tisztán látni a helyzetét és a dolgokat!


Szóval én a helyedben szólnék, lehetőleg minél több embernek. Miért? Mert ha kijelölöd mint bántalmazót, akkor is ha nem hisznek elsőre neked, de ha bármi történik veled, akkor a párod gyanús lesz. Mindenkinek bekattan, hogy te szóltál és sokuk még büntudatot is érez, amiért nem vett komolyan!

A talpraesettebb goldiggerek ezt a rendszert ki is használják! Elhintik, hogy a párjuk erőszaktevő, és neki elég a lépcsőn legurulnia, hogy a férfi hitelét rontsa...

A legnagyobb maflaság, ha hallgatsz. Szólj szüleidnek, beszéljétek meg a dolgokat.


És ha végre sikeresen hazakeveredtél, akkor gondolkodj el rajta, hogy te mit csinálsz rosszul? Egyszer beválasztani a tutiba egy dolog ... de megint? Ott már gyanús, hogy te valamiért magad idézed elő az áldozat szerepkört!

2021. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Végülis de, de ameddig úgy viszonyulok hozzá, hogy nem mondok ellent, addig remélhetőleg nem tesz semmit. Legalábbis ameddig ki nem ötletelem, hogy hogy tudnék elmenni innen.
2021. jan. 25. 21:28
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!