Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyamatosan undorít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyamatosan undorító perverz kérdésekkel traktál, erőszakoskodik, és félek, hogy bántani fog? Hogy vessek véget a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 hónapja vagyunk még együtt, én vagyok az idősebb 2 évvel, 21 éves vagyok a barátom 19.

Kb 1 hónapja folyamatosan egyre jobban megmagyarázhatatlan dolgokat csinál, és kérdez nem csak tőlem, hanem a haverjai előtt is.

Például elkezd előttük fogdosni, a pólóm alá nyúlkálni. Vagy olyan dolgokat kérdezni, hogy lesz e ma valami? (Ezt nem szeretném kiírni, hogy hogyan kérdezi meg.. a legtrágárabb szavakkal), illetve tette már a haverjainak azt a kérdést, hogy “megcsinálnának” e engem??..

Én értem, hogy fiatal de szerintetek ez normális dolog? Engem nem, hogy zavarba hoz, hanem egyszerűen úgy beszél rólam mint egy utolsó prostituáltról. Már többször fordultak hozzám a haverjai azzal a kérdéssel, hogy rendben vagyunk e? Hogy így beszél rólam.

Amikor pedig egyszer szóba hoztam nagyon-nagyon felidegelt már egyszerűen kiborultam és megkérdeztem, hogy mi a franc baja van? Akkor elkapta a nyakamat elég erősen, nem ütött meg, de soha nem viselkedett az előtt így és szerintem nem sok hiányzott hozzá. - Aztán elkezdett az előző kapcsolatommal érvelőzni, mert tudni kell, hogy egy nagyon nehéz kapcsolatból léptem ki nagyon-nagyon nehezen. Ahol szintén szerette a személy az erejét fitogtatni.

Jelenleg most a szülei bérelnek neki egy lakást ( egyedüli gyerek, ráadásul pénzesek és mindent megkap- lehet azért is ilyen), és egyszerűen pattogni sem merek más lakásában. A szüleim nagyon-nagyon nem szeretik, egyáltalán nem szimpatikus nekik. Elköltözni pedig egyáltalán nem enged, tudom, ha szó nélkül mennék el amikor nincs itthon, akkor úgyis megtalálna. Mit csináljak? Nem merek szólni senkinek sem. A haverjai közt van egy pár olyan személy aki nagyon nem szereti, ha bántalmazzák a nőket, de nem merek neki sem szólni, sőt senkinek. Mert, ha ezt visszahallja nem tudom mi lenne. Hogy tudnék ki lépni?


2021. jan. 25. 20:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el, vagy egyszer félig agyonver. Akár barátokkal, de az is elég, ha egy nagyszájú, vagány barátnődet kéred meg, hogy segítsen. Nyugi, az ilyen szájhősök, mint a pasid egy karakánabb ember előtt csúsznak-másznak. Vagy majd megüti a barátnődet, amiért kiáll érted? Nem fogja, nyugi.


Ilyen bánásmódot mint te senki sem érdemel.

És miután otthagytad, keress egy szakembert, aki segít leküzdeni a benned lévő "áldozattípust". Muszáj, vagy mindig be fogod vonzani az ilyen hernyókat.


Továbbá ajánlom a krav-maga edzést. Erősíti az önbizalmadat és mentálisan is megerősít (az önvédelmi fizikai edzéseken kívül).


Én is ilyen kis nyuszi voltam, de már pár edzés után is éreztem, hogy igen, verbálisan már szembe mernék szállni akárkivel.

2021. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, azonnal szolj apadnak, hat nehogymar sajnald ezt a majmot. Orulnod kene hogy apad szarra veri! Tudod mekkora aldas hogy van csaladod aki melletted all ebben a helyzetben?

Ha hagyod magad megfelemliteni soha nem szabadulsz tole!

Ahogy elolvastad a valaszomat azonnal hivd apadat! Nincs kifogas!

Mindenki a sajat sorsat igazitja ne legy gyava!!!

(Novemberben leptem ki egy ilyen kapcsolatbol gyerekem is van tole veled egyidos vagyok hidd el tapasztalatbol beszelek eleted legjobb dontese lesz!!!!)

2021. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
88%
Mi történt veled?
2021. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2022. márc. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!