Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak mesélnétek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mesélnétek mi a véleményetek a "..nem vakságot fogadott.." kifejezésről?

Figyelt kérdés

Tudom - tudom van baj a toronyban.

Tudom, hogy nem vagyok egy nehézbombázó kategória , csak egy átlagos, ápolt nő vagyok. De miután a párom ezt tudtomra is adta, és egy történettel akarta szemléltetni, hogy "neki így is jó vagyok" , azóta az amúgy is nem túl nagy önbizalmam elveszett.


Az eset pedig: látott egy fullos nőt az utcán akivel összeszemeztek, és jól beindult rá, de mégis velem van ettől, és ezzel bizonyítja, hogy neki nem a kinézet a fontos.


HURRÁÁÁÁ ....


Tudom, hogy nagyon sokat tudok neki nyújtani, gondoskodó vagyok, és mellette állok, és ezért nagyon szeret.


de konkrétan falra mászok az ilyenektől, hogy nekem így is jó vagy, meg elfogadlak, meg nem a kinézet az első.


Ezek a szövegek engem nem nyugtatnak meg egy ilyen helyzet után, sőt, azt sugallják: ronda vagy, de ezzel meg tudok barátkozni, mert amúgy meg élvezem a személyiséged és azt szívesen élvezném a továbbiakban is, ne félj, nem számít nekem, hogy csúnya vagy.



Szerintetek túl nagy jelentőséget tulajdonítok a külsőnek ? Nem kéne foglalkoznom vele, hogy nem feltétlen a külsőmért van velem, és fogadjam el, hogy mindezek ellenére engem választott? Vagy hagyjam, akármennyire is fájdalmas, és várjak arra az emberre, aki ilyen átlagosan is gyönyörűnek lát, és ezt érzem is mellette?


2021. jan. 26. 10:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

Hát az én párom is kezd belemagyarázni mindent mindenbe, ami elég kellemetlen egy idő után.


Például ha azt mondom "mindig is mondtam, hogy gyönyörű vagy", akkor azt kapom hogy csak mondom de nem úgy gondolom...


Ha megkérdezem tőle hogy felidegesített a játék? Akkor azt kapom hogy én kicsinyesnek tartom őt mert úgy gondolom hogy egy játékon megsértődik...

2021. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
33%
Miért, jobb lenne, ha hazudna?
2021. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Miért vagy vele? De most komolyan érdekel
2021. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%

Ha szerelemből választanék valakit, nem gondolnék semmilyen szinten más nőre.

Olyan szempontból könnyebb, hogy nekem nem kell "vakságot fogadni" mert tényleg szó s zerint vak vagyok, de egyébként se tudnám elképzelni azt, hogy akit szerelemből választok, mellette másra vágynék, másra gondolnék.

2021. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyenek történnek veled. Nem lehet jó ezt hallani, mikor te őszintén mondasz neki valamit, és elutasítja élből. Sajnos ezzel biztos elveszi a kedved is a bókolástól.


Én nem hallottam még a szájából, ilyet, hogy mindig is gyönyörűnek látott. Ha kezdetektől éreztem volna ezt, és nekem is mondtak ovlna ilyet, akármennyire is tisztába vagyok az átlagosságommal, elhittem volna, hogy tiszta szívből mondja, mert én is gyönyörűnek látom , akit szeretek. De kezdetektől nem éreztette ezt, és nekem egyáltalán nem mondott ilyet, ezek után pedig értelemszerűen én sem hinném el neki.

2021. jan. 26. 11:03
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

A véleményem az, hogy ez a bunkó és gyáva emberek önámítása.

Persze, való igaz, hogy az ember "nem vakságot fogad", de amikor emögé bújva csorgatja a nyálát boldog-boldogtalanra, az egyrészt gusztustalan, másrészt álszent dolog.

Ha én szeretek valakit, akkor nem fogom másokra csorgatni a nyálam. (Vagy más testnedvem, bocs.) Mert egyszerűen nem is esne jól, még akkor sem, ha tényleg fizikailag jobban nézne ki az illető.

2021. jan. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nem lenne jobb, ha hazudna. Végülis ez egy jó alkalom arra, hogy tükörbe nézzek, és megtanuljam látni reálisan magam


Szóval, mi a véleményed a fenti mondásról? :D

2021. jan. 26. 11:09
 8/33 A kérdező kommentje:

3/7 Mert szeretem vele tölteni az időmet, azért.


Lehet egy természetességre vágyó férfi után kéne néznem.


Nagyon gyorsan történnek bennem most az események, annyira sértettnek érzem magam, hogy egészen másképp kezdtem rá nézni.

2021. jan. 26. 11:13
 9/33 anonim ***** válasza:
6%
Más nézőpontja ne legyen a saját realitásod. Mindenki másképp néz rád, mást lát benned (már ha lát egyáltalán vmit egy lyukon vagy takaritógépen kivül). Ha saját magaddal nem vagy tisztában, arra nem az a megoldás h vki azt mondja ilyen és ilyen vagy akk te azt szépen visszaismétled, ha meg más azt mondja h neem, te olyan és olyan vagy akk meg állsz értetlenül h annak az embernek mi baja van, akk most melyikük hazudik.
2021. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
40%
Én is nő vagyok és ugyanez a gondom Mikor a párom mondogatja hogy de hidd el engem nem érdekel ha nem vagy szép stb Hogy érti ezt??? Csúnya vagyok de mégis szeret? Én őt szépnek látom mert őszintén szeretem és nem kívánok meg senki mást A férfiak erre nem képesek? miért kell vakságot fogadniuk ez olyan hülye mondat. Megkívánná de nem néz rá? sosem értem meg őket :(
2021. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!