Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekünk született, de félek, hogy megromlik a házasságunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt még minden rendben volt, annyi hogy a vége felé már nem volt szex, mert mindketten féltettük a babát. A férjem bent volt a szülésen (ő is szeretett volna ott lenni, én is szerettem volna), de a végére kicsit rosszul lett. Most még a gyermekágyas időszak tart, egy hónapos a babánk. Én odavagyok, amikor látom őket együtt a babával, jobban szeretem a férjemet, mint valaha. Viszont ő nagyon távolságtartó velem. Néha, amikor fáradtak vagyunk, elég goromba is. Alig ölel meg, egyszer sem kérdezte meg, hogy jól vagyok-e így szülés után. Én szexuálisan is nagyon kívánom, alig várom, hogy rendesen együtt lehessünk. Eközben ő elutasít, amikor szeretnék neki "örömet szerezni", vagy csak nagyon nehezen megy bele. Egyébként közel úgy nézek ki, mint a terhesség előtt, pár kiló plusz van csak rajtam és igényes vagyok magamra most is. Nagyon gyorsan regenerálódok, már első héten itthon takarítottam, minden házimunkát megcsinálok, ha csak lehet, hagyom a férjemet aludni. Persze néha megkérem, hogy legyen a babával nap közben, mert én már nagyon elfáradtam, vagy éppen van egy fél órás dolgom, de szerintem ez rendben van. Szeret is a babával lenni, csak néha túl sok neki, főleg amikor sírós. Mégis mit tehetnék, hogy újra minden rendben legyen? Vagy ez csak átmeneti? Vagy túlreagálom? Eleinte tök büszke voltam magamra a szülés miatt, meg hogy milyen jól megy minden a babával, de a férjem teljesen elbizonytalanít abban, hogy jól csinálom-e, jó anya és feleség vagyok-e. Persze nem bánt és nem mondaná ki, hogy esetleg most már nem úgy tekint rám, de én ezt érzem.

2021. jan. 26. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg. A kommunikáció a kapcsolat alapja.
2021. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
En is azt mondom a kommunikacio a lenyeg. Valamitol biztos frusztralt a ferjed, ha jo a kapcsolat meg lehet beszelni.
2021. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az első "tanácsát" válaszra sem méltatom...Természetesen megkérdeztem, de ő nem szeret kényes témákról beszélni és csak annyit mond, hogy ez nem igaz, rosszul látom. Meg általában, amikor beszélgethetnénk, ő inkább pihenni szeretne és sorozatot nézni vagy játszani.
2021. jan. 26. 14:41
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Márpedig te a fejed tetejére is állhatsz ha ő nem beszél. Szóval bizony, kommunikáció.
2021. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Ha látta a szülést lehet megundorodott a látványtól..
2021. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nem, de én is ettől tartok...
2021. jan. 26. 14:48
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
az is lehet felredugott, azt most buntudata van. isten utjai kifurkeszhetetlenek.
2021. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert pont a babánk születése után kezdődött a probléma, tehát ezzel tudom valahogy összekötni. Kétlem, hogy pont azokban a napokban tett volna ilyesmit. 😅
2021. jan. 26. 14:55
 9/25 anonim válasza:
50%

Probálj vele többet beszélgetnj még a pici alszik van egy kis nyugi legyetel többet kettesben, javulni fog biztosan a helyzet csak fel kell neki emészteni azt amit látot a szülésnél!

Nekem nem volt bent párom a szülésnél császármetszésel szültem és csak meséltem neki mi meg hogyan zajlot és hallani se birta

2021. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Az nem lehet, hogy nagyon is kíván a férjed és nem tudna megállni a kritikus pont előtt? Inkább bele se kezd semennyire se, amíg nem lehet rendesen szexelni.
2021. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!