Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem eltitol előlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem eltitol előlem egy kapcsolatát a házasságunk, alatt. Gyerekünk is van, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nemrég megtudtam hogy a feleségem hosszú ideig viszonyt folyatott egy rendőrrel, állítása szerint nem volt sose jó vele és meg se tudja magyarázni hogy miért tette, ráadásul a srác nem becsülte, mindig mindennek lehordta, de kihasználta a nő gyengeségét. Gyerekünk is van és nagyon megrázott a dolog. Jelenleg külön élünk, de érdekes módon szeretjük egymást. Javítani szerettem volna a kapcsolatunkon, de félek ezt sose tudom feldolgozni. Mit tennétek?
2013. febr. 25. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóval megcsalt? Lehet adnék neki még egy esélyt, bár szerintem aki ilyet tesz egyszer is az többször is megfogja tenni.
2013. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fuhhh de utálom az ilyen jellemtelen, akarat-gyenge, ösztönlény, lelkinyomorék, mazochista, alárendelt, férfit szolgáló nőket! Ha nem volt vele jó, miért volt vele. Meg tűrte el hogy megalázza? Az ilyentől menekülni kell, mert ez sose fog téged igazán szeretni vagy tisztelni, csak ha megalázod, bántod, lelki terrorban tartod. Örülj hogy megszabadultál tőle. Majd jön valami hasonlóan tahó mint a rendőr aki belerúg vagy kettőt azt máris jó lesz. Te meg ha megbecsülőd az lesz a hála h megint megcsal. Primitív ösztönlény az ilyen!
2013. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat sajnallak. Piszok egy erzes! En is ateltem. Ha logikusan gondolkodsz, akkor 2 lehetseges kimenete van az esetnek.


A.) Nem jottok mar ossze tobbet. Akkor ne varj, vesd bele Magad minel elobb az eletbe. Ismerkedni, kufircolni.

B.) Ujra osszejottok meg. Akkor se varj semmit! Hasznald ki ezt a par het kulonelest es tegyel boldogga jo par not. Kesobb tok jo emlek marad, es a felesegednek is megmutatod, hogy ersz meg valamit a huspiacon.

2013. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazából már rég lezárta vele a dolgot,azt mondja hogy tavaly nyáron volt az utolsó vele.Akkoriban tény hogy eléggé mélyponton volt a kapcsolatunk,szét is költöztünk mert megromlott(nem ez miatt).De mindennapos kapcsolatunk volt a gyerek miatt,majd éreztem hogy újból javul a dolog.Kezdett megbecsülni újból és én is őt,hajlandó lettem volna ismét összeköltözni vele,hogy újból együtt legyen a család,erre ez most 7végén kiderült...
2013. febr. 25. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd mindenki mást fog mondani. Lényeg Te mit szeretnél, gondold végig, ahhoz mérten cselekedj. Abból most semmi jó nem lesz, hogy itt miket írnak ki. Te mit érzel, ő mit érez. Beszélnetek kell, persze szarul esett, sajnálom. Neked kell döntened, mi nem tudjuk mit érzel iránta. N
2013. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 2-es válaszoló szívemből szólt.


"állítása szerint nem volt sose jó vele és meg se tudja magyarázni hogy miért tette,"


Ha nem jó a kapcsolat, akkor véget kell vetni. De ha valakit folyamatosan megaláznak és bántanak, ennek ellenére vele marad és ezt nem tudja megindokolni, akkor az illető hülye.

Sok ilyen primitív idióta ösztönlény van. Küldetésüknek tekintik, hogy az ilyen elcseszett s*ggfejeket megjavítsák, a normális faszik pedig megkapják tőlük a nyálas, unalmas, papucs jelzőket. Aztán ha valami csoda folytán rájön, hogy mekkora degenerált volt, akkor jön a minden férfi egy mocsok című maszlag. Persze van, aki egész életében egy ilyen gyökér mellett marad. Szerintem hagyd a p*csába.

2013. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából annyit még hozzáfűznék,bár nem akarom magamat hibáztatni,de voltak idők pont ebben az időben amikor nem becsültem meg eléggé.Sokszor megbántottam,de ezek mellett mindent megtettem érte és a gyerekünkért ami csak tőlem telt.Kimentem külföldre dolgozni hogy legyen mit enni a családnak,nos a srác már ekkor nyomult azt éreztem,de nem tudtam hogy el is kezdődött valami.Aztán 2éve a családom is kijött külföldre és még mindig zajlott köztük.Állítólag mindig kérte hogy ne keresse,de a srác érezte hogy nem tud nemet mondani a lány.Lehet hogy lényegtelen,de mindketten azt mondták hogy 2 év alatt kb 10szer voltak együtt,és volt hogy hónapokig nem találkoztak,szóval egy felületes jelentéktelen dolog volt mindkettőjük számára
2013. febr. 25. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:

én a helyedben menekülnék... beadnám a válást és hagynám a francba az ilyet.....egyébként akármelyik féltől , már a párkapcsolatban gerinctelen gusztustalan dolog a megcsalás, hát még házasságon belül. ha most visszafogadod, újra meg fogja tenni hidd el!


én is házas vagyok és egyből kiraknám a férjemet ha megtudnám hogy megcsalt.


27/N

2013. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!