Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomhoz miert nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomhoz miert nem lehet szolni valamit ha eszik? Mindig aztmondja hogy jajj ne szoljak hozza mert eszik hat mondom fuuuu hozzam lehez szolni kaja kozben.

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 14:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Tini kategoria mashol van
2021. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
vannak akiket úgy neveltek, hogy evés közben nem beszélünk
2021. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
A ferjemhez ugyan lehet szolni bizonyos dolgok kozben, de nem figyel. Valamit teljes atelessel csinal, es mint a kutyat, olyankor hagyni kell.
2021. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
És ez miért ilyen nagy gond? Lehet szeret elmerülni kicsit a gondolataiban, vagy egyáltalán nem gondolkodni, hanem kikapcsolni és csak nyugiban élvezni az ételt. Majd beszéltek, ha befejezte. Nem igaz, hogy azt a 15-20 percet nem bírod ki. Pláne, hogy ezek szerint már többször is megkért rá.
2021. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Én se szeretem, ha evés közben akarnak velem beszélgetni, meg vannak más tevékenységek is amikkel így vagyok. Nem értem mi ezzel a probléma, nem hiszem el hogy pont abban a pár percben fog eszedbe jutni valami nagyon fontos, amit muszáj abban a pillanatban közölnöd, különben összedől a világ.. Az meg teljesen alap, hogy ne magadból indulj ki, az, hogy hozzád lehet beszélni még nem jelenti azt, hogy mindenki máshoz is. Tényleg nincs min kiakadnod, hogy ilyen szarságokon kell? :D
2021. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Mert egy idióta.
2021. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Már az írásodból lejön, hogy egy akaratos hisztis méregzsák vagy, nem csoda, hogy a párod kajálás közben szeretne 10 perc csendet :D

Egyébként én se (és barátom se) szereti ha kaja közben beszélünk, tele van a szánk. A nap legnyugisabb percei a közös kajálások, max megdícsérjük egymást, hogy finom lett és kész. Én imádom.

Az meg, hogy hozzád lehet szólni, nem jelent semmit. A párod nem te vagy, ne hasonlítgasd magadhoz.


Btw igen, legközelebb irány a tini kategória. Igen, akkor is ha vagy már 18 éves. Fejben sajnos fele ennyinek tűnsz.


22N

2021. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Én sem szeretem, ha evés közben zavarnak. Főleg evés előtt nem lehet hozzám szólni. Azután már, ha kajáltam, fát lehet vágni a hátamon. Valahol olvastam egyszer, nem biztos hogy igaz, hogy vannak emberek, akik amikor éhesek és lent van a vércukorszintjük ingerlékenyek. Lehet?
2021. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha éhes vagyok, akkor csak az érdekel, hogy megszerezem az ételt és megegyem, élvezem az ízeit, minden más lényegtelen olyankor. Tőlem lehet háztűz, bombatámadás, meteroit, árvíz, szaladgálhat három tucat vonzó meztelen nő és férfi előttem. A kaja az első.
2021. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

1) mi lenne, ha ezt nem velünk, hanem a barátoddal beszélnéd meg

2) ha zavar, akkor miért a barátod? Ha mi azt mondjuk, hogy X az oka, akkor is a barátod marad nem?

2021. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!