Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomhoz oda költöztem kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomhoz oda költöztem kb 3 honapja az elejen minden jol ment de mostanaba nem jovunk ki valami jol haza megyek hozza nem köszön alig beszél hozzam furcsa nem csinal semmit mindent nekem kell csinalni.! Szerintetek haza költözek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Bizony. Úgy tűnik hamar ráunt az egyûttélősdire, jobb neki ha csak randizgattok és utána hazamész.
2015. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de mondtam neki hogy haza koltozok es azt mondja hogy ne megyek maradjak ott vele
2015. ápr. 20. 11:08
 3/9 Tengor válasza:
63%
Persze, hogy ezt mondja. Én sem szívesen engedném el a bejárónőmet, akit még ... is lehet.
2015. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi az a semmi amit nem csinál? Mi az amit te csinálsz?

Ebből nekem nem sok derül ki, lehet jogos is a felháborodásod, de lehet hiszti is.

2015. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Most már tudod, hogy mit jelent az a mondás, hogy "Lakva ismerszik meg az ember."
2015. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem érzed már jól magad vele,kár erőltetni az együttélést.Költözzél haza,aztán meglátjátok lesz -e még így valami a kapcsolatotokból.Mindenesetre azért próbálj vele beszélni,persze ha te maradnál még mellette.
2015. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Persze, hogy azt mondja, hogy maradj ott! Hát te csinálsz mindent, kinyalod gondolom a seggét kb... Ez kényelmes minden férfinek! Szépen menj haza, az összeköltözésnek annyi értelme volt, hogy rájöhettél, valójában a barátod baromira nem akar tőled semmit, csak a kényelmet!
2015. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hamar megunta!
2015. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de ha haza koltozok akkor meg mindig o jon utanam ott van a hazunk ellot beszelni akar velem
2015. ápr. 20. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!