Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert NE mondjuk ki azt a mondatot, hogy De azert baratok meg maradhatunk?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok a velemenyetekre.
2010. aug. 15. 20:13
 1/5 anonim válasza:
Mert az lány nyelven azt jelenti hogy:Bocsi,b*zi vagyok.
2010. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez azzal egyenlő h nem elég szép/megfelelő neked, csak szépen kifejezve.
2010. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

te a barátja tudnál maradni annak, akibe szerelmes vagy?

még ha meg is próbálnád fájna, nem kicsit, ha igazi érzéseid vannak. óriási önzőség, amikor egy szakításnál így akarja az egyik fél még amaga közelében tartani a másikat afféle biztosítékként. ha tényleg csak barátságot akar az ember egyik exétől ahhoz kell egy idpszak amikor nem beszélnek. spec nekem is van pár exem akikkel még összejárok iszogatni, dumálni, mindegyikkel évekkel a szakítás után lettem jóba, mikor már elmúlt a szakításnál még szerelmes félből a szerelem.

2010. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert felesleges. Úgysem tud a két fél barát lenni. Vagy legalábbis nem azonnal. Egy bizonyos időnek el kell telnie, ahhoz, hogy barátok lehessenek. Ezért felesleges azonnal előhozakodni ezzel. Amennyiben működhet a barátság előbb vagy utóbb úgyis kialakul az magától is. Ráadásul még, ha bele is megy a másik fél... az nem lenne barátság, inkább erőltetett jópofizás. Amire senkinek nincs szüksége egy szakítás után.
2010. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

max az után tudna a barátod lenni,h elmúlt a szerelem..az pedig sok idő.

a -de azért még maradhatunk barátok=a kutya halott, de ettől még megtaarthatjuk.

:)

L.

2010. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!