Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tipikus humorista, standup...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus humorista, standupcomedyzós srác, akitől nem hallottam még komoly mondatot, és nem láttam még az arcán szomorú arckifejezést, egy párkapcsolatban/csajozásban lehet komoly, vagy ezeket a dolgokat sem veszi valószínűleg komolyan? (:

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 23:23
 1/10 Moszuke ***** válasza:
az neki munka. miféle kérdés ez már megint?
2010. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem :) Nem hivatásos humorista, csak simán a való életben random mindenből viccet csinál, viccet mesél, embereket utánoz, kifiguráz, stb :D
2010. okt. 28. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Én bírom az ilyen pasikat, sosem unalmasak, bár még nem volt egyel sem dolgom:)
2010. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is örülnék,ha egy ilyennel találkoznék,mert én is ez a mosolygós őrült lány vagyok. :) Amúgy persze,hogy lehet komoly. :)

18L

2010. okt. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy jókérdés... Sokan nem nézik jószemmel és nemveszik normálisnak, ha valaki más mint az átlag pozitívabban éli át az élet dolgait vagy kevesebb fennakadással, mint mások...jelentem igen ők is tudnak komolyak lenni, ha kell! Annyi probléma van az életbe ha a környezet is vidám és jókedvű az annak is jó aki szereti az élet StandUpját!

23/F

u.i.:egy szintén standuposéletfelfogású:)

2010. okt. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a párom konkrétan stand-up comedyizk (ebből él részben), és pont olyan, mint említettél, hogy minden helyzetből tud valami vicceset, kesernyés humorosat elővarázsolni, és pont ebbe a tulajdonságába szerettem bele, hogy ennyire kreatív és izgalmas személyiség. :))

Én is azt hittem, amikor még csak ismerkedtünk, hogy ő mindent ennyire lazára poénosra vesz, de ez nem igaz. Nagyon is mély érzésű és érzékeny, attól függetlenül, hogy egy kvázi "mókamester". Amire rájöttem, hogy ő nem azért ilyen, mert a dolgokat lazán veszi, hanem mert nagyon kreatív, és neki ez egy szellemi szükséglet, hogy bohóckodjon, poénkodjon, előadjon stb. :) Másban pedig nagyon felelősségteljes és komoly gondolkodású :)

2010. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, én is abba szerettem bele, hogy ilyen kreatív, vidám :) Bár én is egy menthetetlen optimista vagyok :DD


Csak az érdekel, hogy vajon egy ismerkedést, randizást stb. is elbohóckodna -e :)


Köszi a válaszokat :)

2010. okt. 29. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok... pár poént tuti nem úsznál meg később se. De miért baj az? Ezért szerettél bele nem? Ha amúgy értelmes, nem hinném, hogy elbohóckodna mindent.
2010. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dede, igényelném a poénjait továbbra is, csak magát az összejövősdit, randizósdit nem lenne jó, ha nem venné komolyan... És még fiatalabb is.. jajajaj :)
2010. okt. 29. 19:26
 10/10 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Próbáld, meglátod jó-e...!
2021. márc. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!