Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha eü okok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha eü okok miatt nincs szex?

Figyelt kérdés
Hagyományos szex nincs, orál van. Most lesz megoldás a problémámra. De nem volt szex rendes kB 3 hete. Tudja, hogy nem lehet, tudja, hogy megvisel. És annyi a kommunikációja felém, hogy dugunk? És miért nem, és biztos csak kihasználom a helyzetem, hogy ne kelljen lefeküdni vele. Mikor mondtam, úgy kikapcsolom az agyam és inkább nem is gondolok rá, azt mondja, milyen jó, hogy én ilyen egyszerűen ki tudok kapcsolni. És tuti félrejárok.
2021. jan. 28. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Hat ilyen emberrel nem terveznék. Mi lesz, ha pl veszélyeztetett terhesen hónapokig nem lehet majd szexelni? Vagy egy teljesen egészséges terhességnél sem lehet 3 hónapig (6 hét szülés előtt, 6 hét szülés után).
2021. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom. Mi mást tehetnék? :D Ez tök normális egy hosszú kapcsolatban, rengeteg olyan élethelyzet van, amikor nincs szex egy darabig. Betegség, gyász, vizsgák, más városban/országban való munkavégzés, stb. Ilyenkor támogatni és megérteni kell a másikat, a szex ilyenkor teljesen másodlagos. 3 hét meg nem a világ, teljesen kibírható.
2021. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már van gyerek. Most egy betegség miatt van így. Ez nem egy új keletű kapcsolat. Mégis mostanában állandóan csak szexet akar. Többet, mint korábban. Úgy érzem, van valakije.
2021. jan. 28. 10:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó bunkó a párod, van elég bajod aztán még hisztizik meg gyanusítgat? Hát verje ki magának. És ezt 3 hét alatt...
2021. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Kidobnám ezt a barmot.
2021. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

6 héttel szülés előtt nem lehet szexelni? Ezt a kifogást adtad be a párodnak? :D


Amúgy igen ez bunkóság. Próbáld normálisan, egyértelműen, konkrétan megfogalmszni amit érzel, gondolsz, mert általában csak abból értenek.

2021. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô! Egy jò tàrs meg tudja érteni, ha adòdik egy ilyen szituàciò! Ha viszont lenne valakije, akkor nem akarnà ennyire az egyûttlétet! Igazàn örûlhet, hogy oràlisan elkényezteted! Ez a férfi kissé tùl Egoista!
2021. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem. Nem vagyok terhes. Nem ezt adtam be neki. Ezen kívül van más probléma is, ami miatt nem lehet szex.
2021. jan. 28. 10:30
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha a férjem eleve úgy állna elém hogy "Dugunk?" Szerintem ne msokáig lenne a férjem. 2 hete nálunk sem volt szex, elkaptam egy fertőzést és most lett vége a gyógyszeres kúrának. A férjem megértette, semmi gond nem volt ebből.
2021. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy büdös tahóval vagy együtt. Hasonló helyzetben voltam nemrég, nőgyógyászati okok miatt nem szexelhettünk egy ideig. A barátom nem hogy nem követelőzött vagy erőszakoskodott, hanem még ő vigasztalt, hogy nem baj, kibírjuk, majd csináljuk, ha lehet. Ilyen egy normális férfi, aki nem csak azért van együtt valakivel, hogy ne kivernie kelljen.
2021. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!