Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha valaki veréssel fenyegetne titeket egy kérés miatt a barátnőtöknél? (mint valami börtönszokás, hogy jön az új kan és legyőzi a legerősebbet)

Figyelt kérdés
Barátnőm nővérének a srácáról van szó. A többit nem részletezném inkább.

2014. aug. 3. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Basznám fejbe ha tovább ugat.
2014. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a jó édes anyjának a vállát veregesse büszkén, hogy felbeírta nevelni azt a kretént
2014. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem nem mernek fenyegetni , szóval nem tudom.(nem,nem az egóm fényezéséért írom ezt , hanem azért, mert pszichopata vagyok)
2014. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A semmiért akart megverni, vagy volt valami előzmény is?
2014. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*akar
2014. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kicsit gyengébb vagyok nála, de egyébként sokkal idősebb és már nem vagyok gyerek. Arra gondoltam, hogy ha megint sor kerül erre vagy feljelentem. Vagy először szétküldöm a szemét gázsprayvel de úgy, hogy szemüveg nélkül többet ne tudjon bibliát olvasni, és utána hívok rendőrt.


Ilyenek is vannak. És kb bárkivel megtörténhet. Durva, nem?

2014. aug. 3. 19:47
 7/15 A kérdező kommentje:

Az előzmény az volt, hogy megkértem rá egy kicsit erélyesebben, mert nem akart figyelembe venni, hogy többet ne dobálja már szét mindenfele a cigicsikket, meg úgy legyen már normális mert a barátnőmet (nem is engem, hanem a csajomat) zavarja a sok baromsága. Ennyiről volt szó. Konkrétan arra is megkértem, hogy ha lehet költözzön el (idehordta a cuccait aztán innen jár melózni)


Na erre jött a na akkor most nagyon megverlek ha nem takarodsz el előlem a p.ba dolog részéről.

2014. aug. 3. 19:49
 8/15 A kérdező kommentje:

Engem alapjáraton az zavart, hogy már úgy jött ide, hogy engem majd jól meg fog alázni, ezt láttam, hogy ez a terv kb. Mert hogy én nem is érdemlem meg a barátnőmet, stb. (két hete ismeri egyébként a családot, meg engem)

Na utána fenyegetően sétálgatott mindenfele a kertben meg a közös lakásban, és utána jött ez a dolog amikor 2 hét megfontolás után hozzá mertem szólni.


Szóval küldjem szét a szemeit gázzal aztán hívjak rá rendőrt? Mert ha már ki a nagyobb g._c_i játékot akar játszani akkor higyjétek el, én nyernék. A torkába is nyomok neki ha kér.

2014. aug. 3. 19:51
 9/15 A kérdező kommentje:

a seggébe is szívesen küldök. De közelharcban is lehet, hogy én győznék, de normális ember szerintem nem akar közelharcot ilyen apróságok miatt mert pontosan tudja, hogy még halálos kimenetele is lehet.

Mindkét részről.

2014. aug. 3. 19:53
 10/15 A kérdező kommentje:

Gondolom az volt a terve, hogy miután (ha sikerül neki) a földre tesz, és megaláz mindenki előtt, amikor már szinte sírva könyörgök, hogy fejezze be, akkor közli velem, hogy befejezi, ha most azonnal elköltözöm.


Ha meg én verem meg úgy, hogy nagyon komoly baja lesz, jött volna a mentő és vitt volna a rendőr.

2014. aug. 3. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!