Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van kisebbségi komplexus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kisebbségi komplexusom a volt barátnő miatt?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt egy 4 éves párkapcsolata, amiben sajnos a lány eléggé tönkretette. Nagyon szép a lány, magas, vékony,derékig érő göndör fekete haj, kreol bőr. Kevésnek érzem magam egy ilyen lány után. Az az egy vigasztal, hogy a személyisége szörnyű volt. Pénz éhes, kontroll mániás lány aki csak az elején volt szerelmes igazán.

Mi pontosan akkor jöttünk össze amikor ők szakítottak. Félek, hogy csak pótlék voltam/vagyok. Bár már együtt vagyunk egy féléve. Csak sajnos a párom olyanokat mondott amikor még randiztunk, hogy lehet egy kis idő után vissza megy hozzá.

Bár már tervezgeti az eljegyzést is velem, mégis kisebbségi komplexusaim vannak.. Nagyon kicsinál ez az érzés és nem tudom hogyan lehetne jobb.



2021. jan. 28. 17:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem beszél a lányról, az azt jelenti, hogy nincs túl rajta.
2021. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a szituáció, amikor a moziban kiabálni szokták a nézők, hogy ne tedd, ne tedd. Egyrészt fél év után házasodni nem egy okos dolog. Másrészt 20 évesen házasodni sem egy okos dolog. Fél év után, 20 évesen házasodni kifejezetten idióta dolog.

Az meg a hab a szaron, hogy a leírás alapján valószínűleg csak pótlék vagy neki, akivel féltékennyé akarja tenni a volt csaját.

2021. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%
Ezért kellene FÉRFIAKKAL ismerkedned, kölykök helyett.
2021. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
lányom, lányom, legyen már eszed... nyilván kibírhatatlan személyisége van az exnek :D csak annyira, hogy a pasid azért 4 évig vele volt. egybõl összejöttetek meg eljegyzés? de közbe azért visszamenne?? ne nevettess... kapard össze a maradék büszkeséged és hagyd ott. faszikám egyik kapcsolatból ugrál a másikba, esélye nincsen túltenni magát az exén. te sem véletlen tetted fel ezt a kérdést, a pasid nyilván érezteti, még ha nem is tudatosan, hogy az elõzõ fényévekkel jobb volt nálad, és visszamenne hozzá. ha nem érzed a biztosságot a kapcsolatodban (és te ezek szerint nem ezt érzed), akkor az a kapcsolat halott, mert örökké féltékeny leszel. nem ezt érdemled, engedd el, és legyél boldog!
2021. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Eljegyzés, hiszen te 20éves vagy a pasi meg 23.Mind a ketten éretlenek vagytok még egy komoly kapcsolatra.Ne tedd 20 évesen tönkre az életedet, amikor van még egy másik,akire még ácsingózik a pasid.
2021. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

Az eljegyzés =/= esküvővel.

A sok okost engedd el. Van aki 5-6 évig jár jegyben... Gyk megint :D...

Ha a legjobb eshetőséget vesszük azért jegyez el mert fontos vagy neki és veled képzelné el a jövőben.

Ha pedig ez így van akkor hesegesd el a gondolataid körül a negatív hülyeségeket ha nem ad rá semmilyen okot.

Ha azért vagy bizonytalan mert úgy ÉRZED (le tudod szűrni a tetteiből) akkor nemet mondasz és kész.

2021. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
A jó nőt is meglehet unni, megszokni a külsejét vagy megundóródni tőle, opyan ez mint a kedvenc kajád ha 2-3 hétig csak azt ennéd a hányinger kerülgetne..
2021. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha eljegyzést tartogat kb fél év után ahogy emlitetted plusz rögtön a srác szakitása után jöttetek össze akkor ott bizony nagy a baj
2021. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Semmiképpen sem megyek bele az eljegyzésbe, számomra túl korai. És szerintem nincs teljesen túl az exen. Múltkor keresett valamit mellettem a telefonján lévő képei között, és ott volt az exxel közös kép, tőle kapott ajándékról fotó, a lányról képek stb. Nem sok, de voltak. :(

Plusz poén, nekem ugyanolyan ajándékot vett nemrégiben, mint neki annó. Ami inkább az ex stílusa, nem az enyém.

2021. febr. 16. 11:51
 20/20 anonim ***** válasza:
Nagyon korai még az eljegyzés. Azt tartsd észben ugyanakkor, hogy VALAMI miatt szakítottak, tehát vele sem volt tökéletes, hajától és alakjától függetlenül. Benned van, ami benne nincs és fordítva, fókuszálj a saját érdemeidre, ne egy volt barátnőre.
2021. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!