Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van kisebbségi komplexus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kisebbségi komplexusom a volt barátnő miatt?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt egy 4 éves párkapcsolata, amiben sajnos a lány eléggé tönkretette. Nagyon szép a lány, magas, vékony,derékig érő göndör fekete haj, kreol bőr. Kevésnek érzem magam egy ilyen lány után. Az az egy vigasztal, hogy a személyisége szörnyű volt. Pénz éhes, kontroll mániás lány aki csak az elején volt szerelmes igazán.

Mi pontosan akkor jöttünk össze amikor ők szakítottak. Félek, hogy csak pótlék voltam/vagyok. Bár már együtt vagyunk egy féléve. Csak sajnos a párom olyanokat mondott amikor még randiztunk, hogy lehet egy kis idő után vissza megy hozzá.

Bár már tervezgeti az eljegyzést is velem, mégis kisebbségi komplexusaim vannak.. Nagyon kicsinál ez az érzés és nem tudom hogyan lehetne jobb.



2021. jan. 28. 17:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mióta vagytok együtt? Az eljegyzés miatt kérdezem.

Mert tényleg gyakori, hogy valaki kilép egy hosszabb (relatív) kapcsolatból és csak azért jön össze valakivel, hogy felejtsen.

Ha régóta vagytok együtt és amúgy minden jól megy akkor lehet felesleges idegeskedned.

2021. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Fel ev utan eljegyzes? Szerintem ketsegesetten probal bizonyitani valamit az exnek. Nekem ebbol ez jon le.
2021. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

"olyanokat mondott amikor még randiztunk, hogy lehet egy kis idő után vissza megy hozzá."


Neked is sok tartásod van. Kár is mondanunk bármit...

2021. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azt mondaná nekem, hogy lehet visszamegy az exéhez, akkor nem is ismerkednék tovább, mégis mi értelme van?

Gondolom nem voltál kezdettől fogva reménytelenül szerelmes, de mégis belementél. Szerintem jogosan vannak rossz érzéseid, úgyhogy ezt nem fogod egyszerűen leküzdeni. Nekem elég nyilvánvaló, hogy azért jöttetek össze, hogy a másik csajt felejteni tudja a pasid. Nem valami szép indítás, de ha évek óta együtt vagytok, akkor talán komolyan is gondolhatja az eljegyzést, ki tudja.

Elég komoly alapja van az aggályaidnak azért. Mellesleg annyira nem lehetett szörnyű személyisége a csajnak, ha a pasid visszakuncsorogta volna magát, csak azért mondta, hogy szörnyű, hogy ne menekülj azonnal és be is vált neki láthatóan.

2021. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2021. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy csak pótlék vagy. Nem gondolod komolyan, hogy egyik nap szakítanak, másnap meg már csak te érdekled? Fél év után eljegyzés, azaz fél éve próbál az előzőnek bizonygatni, egyre erősebben. Semmi másról nem szól ez.
2021. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Féléve vagyunk együtt. A lányról nem ő mesélt nekem, hanem a barátai. Nem tudom miért voltam olyan buta, hogy egy ilyen megjegyzés után belementem a dologba. De utána már nagyon megszerettem és ő pedig azt állítja, hogy sosem szeretett még ennyire senkit, mint engem.

Én 20 éves vagyok ő pedig 23. Az eljegyzésbe én még nem szeretnék belemenni, fiatalnak érzem magam hozzá.

2021. jan. 28. 17:57
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kemény lehet, sajnálom. :/

Írhatják hogy buta döntés volt, de szerintem mindenki hozott már érzelmi alapon teljesen indokolatlan döntéseket.


Ha el is akar jegyezni, ami hozzáteszem 23 évesen nagyon korai lenne mindkettőtöknek, én leülnék megbeszélni vele, hogy hogy érez. Biztosítsd róla, hogy akármit mond, vagy akármilyen döntést hoz, te nem fogod bántani, megpróbálod megérteni. Ha az előző barátnőjét szeretné még, akkor pedig hagyd ott, vita és dráma nélkül. Nagyon nagyon fiatal vagy, hidd el, ennél még sok jobb jön.

2021. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt állítja, hogy nagyon szeret, vagy érzed is, hogy így van? Mert mondani mindent lehet.
2021. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj,legyen tartásod és te hagyd ott a pasit.Nem vagy nyugodt mellette és még le is nézed magadat.Azt érzed,hogy kevés vagy ennek a pasinak.Nincs neked ilyen kapcsolatra szükséged, ahol a barátai az exérõl beszélnek.Keress olyan pasit, ahol nem lesznek ilyen gondjaid.
2021. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!