Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi történne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi történne, ha kiderülne a párotokról, hogy évekkel korábban megerőszakolt egy másik lányt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy lány már hosszú ideje együtt jár a párjával. Imádják egymást, a fiú kedves és gyengéd, minden harmonikus. Egy nap azonban egy véletlen folytán kiderül, hogy évekkel korábban, bódult állapotban nemi erőszakot követett el. Az eset hihetetlenül hangzik, azonban alapos utánajárás után kiderül, hogy tényleg megtörtént.

Egy ilyen esetben hogyan reagálna egy lány?


2010. aug. 15. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Mi a nemi erőszak?

Ha egy buliban részegen megdugott egy részeg lányt, aki másnap lehet, hogy nem is emlékezett rá, én nem venném annak.

2010. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sorella válasza:
100%
Ülj le vele és beszéld meg. Az a legtisztább. De szerintem ha ittas állapotban erre képes ott kéne hagynod. Már ha tényleg neki erőszak történt, és nem amolyan "berúgtam mint az állat, kinek a F*sza járt bennem" eset történt.
2010. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyugalom, nem valós, személyes eset miatt írtam, hanem mert hallottam néhány ilyenről. Az is nagyon érdekelne, ha tiszta fejjel tette meg, akkor mi lenne a reakció.
2010. aug. 15. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én azonnal otthagynám, mindegy, hogy a lány milyen állapotban volt. én ezt semmilyen szinten nem tudom tolerálni, és nincs olyan, hogy mentegessem magam és mások előtt a pasit... ha egy nő olyan részeg, hogy nem 100-as hogy másnap normálisan fog emlékezni - akkor nincs döntésképes helyzetben. aki ezt kihasználja, az nem érdemel mást. kell lenni egy észnek és önuralomnak egy ffiban. legalábbis ha velem akar lenni vagy azt akarja, hogy egyáltalán létezzen számomra.
2010. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze, mert egy buliban 16 évesen, részegen nem lehet szénné k*rni a részeg ismerős csajt.
2010. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

aki kihasznál egy részeg csajt az egy selejt, nem ember, orrbavágnám a vasalóval és kivágnám mint macskát szarni.


ha nincs szó részegségről meg ilyesmi akkor tökön is rúgnám úgy hogy többé ne tudja használni... és utána vágnám ki.

2010. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Pedig fiatalon még jó móka. A részegen részeg csajjal való szex. (Y)
2010. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt azért ne felejtsétek el, hogy olyan valakiről van szó, akit nagyon szerettek. Nem biztos, hogy élőben is olyan kemények és kérlelhetetlenek lennétek.
2010. aug. 15. 22:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

előzők egyike vagyok. nézd.. az hogy nagyon szeretem? irtózatosan nagyon csalódnék, és a bizalmam is erősen megrendülne! Akár arra is gondolok, hogy ha mással megtette, akkor akár velem is, vagy másokkal újból... és ha iszik, akkor ilyen szinten nincs önkontrollja, akkor legközelebb az lesz, hogy "cica, részeg voltam, azért csaltalak meg". A részegség nálam csak súlyosbítja az egészet.

Egyetlen egy esetben tudnék megbocsájtani, ha 1) nagyon nagyon fiatalon történt volna ÉS ha 2) azóta antialkoholista lenne és semmilyen olyan helyen (pl. diszkóban) nem járna, ahol ez ismét előfordulhat. DE A KÉT FELTÉTELNEK EGYSZERRE KÉNE TELJESÜLNIE.

Akkor úgy látnám, hogy nagyon megbánta és megváltozott.

2010. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hatalmasat csalódnék, hánynék az ilyen embertől (talán még magamtól is mert képes voltam vele járni) és azonnal kidobnám.
2012. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!