Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeket szeretnék hallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék hallani arról, h ti mit csinálnátok, ha a párotokról kiderülne, h a vele azonos neműket is szereti?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
magam alá fosnék egy habosat
2010. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam bőrönd, pakolás, és ki az ajtó elé. Mármint őt.
2010. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elküldeném, hazugságban nem lehet párkapcsolatot fenntartani.
2010. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Is vagy csak őket?


Nekem rossz tapasztalataim vannak a biszexuálisokkal.

2010. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló sejtésem van a barátomról :( fiú vagy vagy lány?
2010. dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnék semmit!Elfogadnám őt úgy ahogy van...!!
2010. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a barátomat, de az ilyesmit az én gyomrom nem tudná bevenni, úgyhogy bármennyire is fájna, lapát.

24 N

2010. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az is megcsalád,ha a saját nemével csókólózik már,mint nálam

Szóval,ha lenne egy kapcsolata mellettem lapát,ha meg csak nézi őket, hát azért van a szeme :)

Max nézegetnénk együtt és pontoznánk ;)

2010. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, a csaj-csaj felallas nem undorito. Persze az ugyanugy zavarna valszeg, ha megcsalna egy csajjal. Bar egy csok egy masik csajjal meg talan beleferne :D
2010. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát dobnék egy hátast az tuti. Az én barátom alapból utálja a b.uzikat, de tegyük fel mégis kiderülne h vonzódik a pasikhoz....hát..lehet hogy az elején még nem tudnám ott hagyni, mert nagyon szeretem és nagyon kötődünk egymáshoz, de rövid időn belül szerintem véget vetnék az egésznek.

Attól is függ hogy volt-e már előttem pasival együtt, mert ha igen akkor valószínű h elfogna az undor és azonnal szakítanék. Fúj.. De ha még nem volt ilyen tapasztalata, akkor nem hiszem h olyan könnyen kidobnám. De amire felfognám, szerintem menne..

Jaj, csak ilyenben soha ne legyen részem :D

2010. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!