Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok valami tanacsot, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok valami tanacsot, mert mar meg orulok! Merre tovabb? Reszletek lejebb!

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek, 2 honapja szerelmes let belem egy pasi(egy munkahelyen dolgozunk:S)En nem, szeretem mint ember deennyi! Ennek ellenere legnagyobb hibamra megis ossze jottem vele egy gorbe este utan,teljesen ram maszott!

A lakast a fonok fizeti, eddig baratnommel eltem, de o haza kellett koltozzon! ezert egy hete kenytelen voltam a sraccal osszekoltozni, a fonok ezt a lehetosegett adta vagy fizethetem magamnak a lakast ami nem keves penz! mivel nekem egyedul nem fizeti!

Egyszeruen megorit a pasi! Van egy srac aki tetszik, es en is nagyon bejovok neki, de a sracc akivel elek nagyon feltekeny, megorul tole! Es fenyegetozik mar ha elhagyom, megoli a pasit, eltori a labait, megvereti!Meoli magat, siro gorcsok minden nap, egyszeruen nem birom mar tovabb!

Sajnalom is nagyon, mert mint ember nagyon szeretem, meg annyira szeret, mindent megtenne eretem, barmit! De en egyszeruen nem tudok ugy viszonyulni hozza, es mikor ilyen siro gorcsei vannak mert biztos elhagyom, tonkre tettem , mert o ilyet soha senki irant nem erzett, es az en hibam lesz ha tortenik vele valami jegyezzem meg , es a pasit is megvereti mert o miatta nem szerertem ot!

Es ehez hasonlo dolgokban van reszem egesz nap!

Teljesen kivagyok borulva!Nem tudom mit tegyek!Egy munkaheljen dolgozunk, egy laksban elunk! Nem akarom latni hogy szenved, ha elhagyom , el kell mennem masik lakasba es nyilvan masik munkat kell keresnem ami nem egyszeru!Vagy maradjak vele? es probaljam meg szeretni? De ezt is probaltam es ment is de amint nem ugy viszonyulok hozza egy picit mar azzal jo hogy en a masikat szeretem, o engem nem erdekel!Semmibe veszem, csak szorakozok vele es a szokasos lelki zsarolasok!

De ha elkoltozom meg akkor is tonkre tesz mert nem fog beken hagyni meg ha bele gondolok mit fog muvelni ha bejelentem...:(mardjak vele??Hogy ne tegyem tonkre?????Mit tegyek?

Bocsanat a rengeteg irasert!!!!!!!!!!!!!!!!

De nagyon kivagyok!!!!!!


2010. aug. 15. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
kifolyt a szemem is mire elolvastam de mire a végére értem már lövésem sem volt az egészről :SS
2010. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Az ilyenek megérdemlik a szenvedést. Addig fog zsarolni amíg tud, ez éveket jelenthet. Most őszintén hiányzik ez neked?
2010. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Küldd el a jó francba.Minek kínlódsz egy hülyével?
2010. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elso valaszolonak: Sanalom, tudom...hosszu...faraszto...kusza! de orulok hogy volt erom igyis meg irni!

Masodik valaszolonak:

Nem hinnem hogy hianyozna, mivel mar kivagyok de teljesen!!De latod mennyire kivan borulva o is! Tegyem teljesen tonkre?????Tenyleg fog egy csomo marhasagot csinalni, es majd halgathatom, hogy mind miattam, en vagyok az oka meg ilyenek:( semmi sem jo, sehogy sem jo!:S

2010. aug. 15. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Érzelmi zsarolás, meg kell értened, ha vele maradsz azzal magad alatt vágod a fát.

Közölni kell vele nem TE tehetsz róla, hanem ő maga, ő teszi meg ezeket a dolgokat magával.

2010. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem ide irni, hogy nagyon jo lelku, csak miattam ilyen orult, hogy ne haggyam el, ha nem mondom neki ezt meg nem lenne a masik pasi,, nagyon aranyos, es ezert faj ezt tennem vele!DE ha nem vagyok szerelmes bele, mondtam neki ez az az erzes amit nem lehet kikovetelni, nem tudok parancsolni az erzelmeimnek es ha igy viselkedik csak eltaszit, ilyenkor sir es eskudozik, hogy soha nem bant meg tobbett:S
2010. aug. 15. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy másik munkatárssal nem tudnál összeköltözni? Magadat semmiképpen ne hibáztasd az elmebaja miatt.
2010. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem igazan:( es az sem lenne tul jo mgoldas mert feljarna oda is, azzal az uruggyel hogy nem hozzam jott:S

Meg ha bele gondolok, hogy nezzem az arcat a munkaheljen is, megorulok:(

2010. aug. 15. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy mégis fel kellene mondani és legalább másik településre költözni.
2010. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!