Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ezen nem csak én akadnék ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ezen nem csak én akadnék ki?

Figyelt kérdés
A barátom kérdés nélkül kutatni kezdett a gépemben, meg a személyes cuccaim között "mert semmit nem mondok el neki". Hát megtalálta az egyetemi (és gimis) bulik fotóit és "emléktárgyait", aztán meg teljesen kiakadt hogy ezekről miért nem tudott semmit, és hogy mi micsoda. Konkrétan rákérdezett valamire, és mikor elmondtam csak hüledezett. De azok a fotók elég durvák (helikopterező pasik, iszapbirkózunk a csajokkal és egyebek), jópár dolgot megbántam abból az időszakból, van amiről meg csak azt gondolom hogy jó buli volt, de felnőttünk, és nem kell mesélgetni. Amúgy pedig ez a privát szvéra teljes porbatiprása, és nekem lenne okom haragudni. 29N

2021. jan. 29. 20:08
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
69%
Én is pipàs lennék.
2021. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint az én helyemben vagy a barátoméban?
2021. jan. 29. 20:18
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
86%

A te helyedben.


Rég lezàrt dolgokat bolygat a baràtod, értelmes kimenet nélkül.


Nem lehet, h igazàból csak okot keres a szakítàsra?

2021. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az sem oké, hogy ennyire nem tudsz megnyilni neki, mert ez is te voltál, én az ilyen történeteken leginkább nevetnék, akár én tettem, akár a párom. De ő sincs rendben magával, hogy ennyire erőszakosan akar kutakodni utána. Rendben van köztetek a bizalom?
2021. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Saját magával van a baja, ha ennyire kutakodik utánad. Ha nem akarod elmondani, hát nem mondod. Szerintem attól szereted és jól megvagytok stb. Én mérges lennék, persze ez érdekes helyzet, mert ő is fújja a magáét, és gondolom téged hibáztat. Szerintem ez gyerekes egyébként. Főleg férfi létére, és pláne ha elmúlt 20 éves...
2021. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem titkoltam előtte ezt az énemet sem, bemutattam jó pár rég barátnak akikkel mentek a régi kínos történetek oda-vissza, néhány “finomabb” kép is előkerült. Én magam is meséltem neki róla, de nem hiszem hogy az rá tartozna hogy az exeimmel miket csináltam bulikba, meg a durva vadulások amiket már másnap reggel mind megbántunk. És amúgy én sem nézegetem azokat a képeket nap mint nap. Meg nem veszem elő az emlékek feliratú dobozomat minden nap.
2021. jan. 29. 20:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és ő nem mesélt ilyesmit, mert elvileg ő semmi durva, meggondolatlan dolgot nem tett.
2021. jan. 29. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Hat figyelj, ez az egesz abbol fakad hogy o nem bizik elegge benned. Valami miatt volt egy kis bizalmatlansaga ( lehet ez a kis penisze, alacsony tesztoszteron vagy akar az hogy az iskolaban megmutatta a kukijat egy kislanynak es o kinevette, tok mindegy mi az oka ) na erre most rajott az hogy talat rolad olyan dolgokat amik nala kivertek a biztositekot ( vagyis most az a kis bizalmatlansag felerosodott eleg durvan ).


Most eloveszem a josgombom es azt mondom hogy ez volt az az ok ami miatt csorikam tonkre fogja vagni a kapcsolatotokat.

Mivel? Hat azzla hogy elkezd szepen lassan belimitalni. Eloszor csak beszologat majd, hogy ez a ruha tul meresz, azt akarod hogy mindenki lassa a csocsod, vagy hogy nem kellett volna ramosolyogj arra a sracra... Utana mar meg fogja mondani mit hogyan csinalj, nem mehetsz talalkozni az ismerosokkel, baratokkal, az egyetemi ismeroseiddel meg vegkepp nem... Kozbe persze teged egyre jobban le fog epiteni szellemileg, egy senkinek fogod erezni magad, lelkiismeret furdalasod lesz azert mert te "megbantod" ot azzal hogy nem felelsz meg neki...


Mindez lehet hogy nem fordul elo de tul sok hasonlo sztoryt lattam mar szoval en azt mondom ideje szakitani, nem azert mert ezt tette, hanem mert ott volt benne a bizalmatlansag. Es a bizalom az olyan hogy az vagy van vagy nincs, de nelkule kapcsolatot nem lehet epiteni.


Mindenesere kerlek jegyezd meg ezt a kommentet, es majd ha az lesz amit mondtam, nyugodtan irjal ram, nem azert mert en megmondtam, hanem azert mert voltam hasonlo helyzetben es lehet hogy foglak tudni tamogatni abban hogy kimassz belole

2021. jan. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10%
Lehet nem gondolta az elbeszélések alapján rólad, hogy egy partylabanc voltál....
2021. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

Az egyetemi éveim alatt minden voltam csak nem szent...

5 év alatt nem csak diplomát szereztem, hanem sikerült a szex-bakancslistámat annullálni.:)

És az égvilágon semmit sem bántam meg sem utána, sem azóta!

Azt hiszem az akkori tobzódás jelentősen hozzájárult ahhoz, hogy nagyon nagy boldogságban neveljük a gyerekeinket a férjemmel, mert pl. nem tud olyat kérni, mutatni, tenni, amit ne próbáltam volna, és ne tudnám azt bevállalva őt maximálisan kielégíteni...:)

2021. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!