Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire furcsa, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire furcsa, hogy a barátom minden nap videochetel az anyjával 1 órát, minden hétvégét nála tölt? Mi meg heti egyszer találkozunk

Figyelt kérdés

Nekem ez nagyon szokatlan, mert én is jóban vagyok a szüleimmel, viszont heti max 1x beszélünk telefonon 15-20percet, esetleg néhány naponta írunk egymásnak facebookon. Haza is csak 2-3 hetente járok 1-2 napra.

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Kb. most tudtam meg ezt hogy minden nap videóchetelnek egymással 1 órát, minden pénteken munka után megy haza a szüleihez, és vasárnap késő este jön vissza.

Nem élünk együtt. De beleszólni még sem szeretnék az anyjával való kapcsolatba, de nekem ez nagyon furcsa

25N, 25F


2021. jan. 31. 19:20
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
56%

Egyrészt szerintem semmi baj nincs azzal, ha az ember jóban van a szüleivel és szereti őket, másrészt férfiak esetében sokszor az ilyen közeli kapcsolat meg tudja keseríteni az ember életét, mert vagy önállótlan a csávó, vagy az anyuka fogja kiutálni a barátnőt, mert ő szeretné d-gni a fiát. Persze van rá ellenpélda, de ja, ezt látom.

Amúgy nyilván az nem probléma, hogy a srác szereti az anyját, sőt :D

2021. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kolléganőm barátja csinálta azt, hogy minden ünnepet anyjával töltött. Kettesben. Szerintem ez nem egy egészséges kapcsolat.

Amit te leírsz még változhat bármelyik irányba.

2021. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Szokatlan, de nem negatív dolog.

Helyes az, ha egy anya és gyermeke között szoros, szeretetteljes, tiszteleten alapuló kapcsolat van, és mindketten élvezik egymás társaságát.

2021. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nemcsak furcsa, de nem is normális egy felnőtt ember esetében. Nekem is abnormális volt a kötődésem anyámmal, ezért merem ezt ilyen határozottan állítani. Ha jót akarsz magadnak, mielőbb vess véget ennek a kapcsolatnak.


40/N

2021. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs is semmi bajom az anyjával, tényeleg egy tündéri asszony. De sokkal több időt tölt vele, mint velem. Mi mondjuk nem beszélünk minden nap telefononon. És szerinte ez jól van így, mert hogy úgysem történik sok új egy nap alatt.


Ez eléggé ellentmondásos nekem. Akkor nem értem mit tud az anyjával és a bátyjával közös videóhívásban ennyit beszélni.

2021. jan. 31. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!