Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről?

Figyelt kérdés

Van a barátom családjában egy nő, az unokabátyának a volt felesége, akivel szerintem kavart titokban ( en azt gyanítom) mielőtt engem megismert.

Az a nő azért vált el mert már rámászott a volt férje egy másik rokonára is. Tehát szokása volt az ilyen jellemtelen viselkedés. Csak az a férfi válás után elhagyta, szabadon nem kellett neki.

A nő most már időskorban van, de jól tartja magát.

A barátomat szokta megkérni apróbb szivességekre a ház körül, amit meg is fizet, de mostanában a barátom nem ér rá, és a nő nagyon nehezen emésztette meg, hogy a kölcsönös“ segítség” címkéjű kapcsolat elmarad. Ez kb 5 éve folyhat köztük, “ a család ne tudja, de segitgessük egymást”,

Végülis mindketten szinglik voltak már, mégsem vállalták be egymást, igaz a nő 14 évvel idősebb mint a barátom. A barátom mindent tagad, pedig amikor kiírta a barátom, hogy kapcsolatban vagyunk, a Facebookra mert nagyon akarta, akkor a nő letörölte a saját profilját és mikor a barátom lemondta a munkát nála, szinte esdekelt neki, hogy legalább látogassa meg.

Ezért fogtam gyanút, mert többnek tűnt a dolog, mint segítség, a nő frusztrált viselkedéséből.

A barátom mindent tagad.

De ha ez igaz, én ilyen jellemtelen emberrel maradjak, igaz a múlt az múlt, de akkor is gyomorforgató és jó családnak hittem



2020. nov. 30. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyrészt egyelőre csak pletyka, másrészt ha igaz is lenne, nem emiatt váltak el, plusz jóval előtted történt. Most már nem járkál oda a barázod, bármi történt is a múltban én elengedném. Az is lehet, hogy nincs is mit bevallania, mert nem történt köztük semmi. Szerintem bízz meg benne és hagyd rá ezt.
2020. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán lehet, hogy csak a nő hajtott rá, de a barátod nem hagyta magát.
2020. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék vele.Ha volt is köze hozzá nem hoz kellemetlen helyzetbe,nem foglalkozik a nővel.Feleslegesen rágod magad,mindenki életében vannak cifra dolgok szerintem.
2020. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!