Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek, ha már úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, ha már úgy érzem, nem bírok tovább kitartani mellette? 3 hónapja nincs energiája rám a munkája miatt.

Figyelt kérdés

Koronavírus, állandóan fáradt, tiszta idegbeteg, ha telefonálunk, akkor is. Nem fekszik le velem soha, pedig nagyon hiányzik. Kitartok, de már nagyon nehéz, de szeretem. Ő is mellettem volt, nekem is volt egy nehéz időszakom, de az csak pár hét volt...

Nem megy, fiatal vagyok, másra vágyom, nem erre.

Viszont nagyon szeretem még mindig, nem tudom mit tegyek :(


2021. febr. 3. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként minden rendben, 3 hónap miatt baromság lenne szakítani. Itt nyilvánvalóan előtte is volt valami baj, csak most jött elő.
2021. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Én 1 évig tűrtem és bánom, hogy annyit vártam. Szakítottunk és most boldog vagyok
2021. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!