Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szülei nagyon gazdagok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei nagyon gazdagok, a párom nem dolgozik, csak a pénzeket szedi be. Egész nap azt csinál amit akar, gondtalan az élete. Én viszont alig erek ra, folyton dolgozok, és megőrit mikor folyton képeket küld hogy mit csinál. Ti hogy viselnetek?

Figyelt kérdés
mit csinalnatok?

2021. febr. 4. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Szakits vele. Ne tedd tonkre az eletet. Vagy dolgozz tobbet.
2021. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Minél hamarabb erőltetném azt a házasságot, gyereket (véletlenül) hogy nekem is ilyen életem lehessen.
2021. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Én keresnék velem egy szinten álló párt...
2021. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

A párod egy barom.

Az még rendben is lenne,legalabbis egy friss kapcsolatban,hogy nem kutakodunk azonnal a másik pénztárcajában,es nem mondjuk meg,hogy dolgozzon e ,vagy ne.

Az mar viszont jó nagy parasztsag,hogy a kedvesünknek képeket küldünk a nagy Hawai eletünkről,mikozben tudjuk,hogy ő meg dolgozik latastól mikulásig.Mie jó ez?

2021. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én a barátod helyében lennék neked sem kéne nagyon melóznod,fel vennélek a családi céghez aztán lóghatnánk együtt,jó nem minden nap mert akkor meg is unnánk egymást de elég sokszor.
2021. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Hasonló mentalitású emberrel kell összejönni, nem egy munkanélkülivel.
2021. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de nem szórja a pénzt. befektet. nem hawaiira megy csak a kajákat fenykepezi
2021. febr. 4. 16:40
 8/13 A kérdező kommentje:
meg hogy milyen jól elvan és engem ez roppantul idegesít
2021. febr. 4. 16:48
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Mondjad neki, hogy vegyen fel a cégbe (már ha szeret)
2021. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te miért nem tudnál változtatni az életeden? Ki vagy mi kényszerít arra, hogy agyondolgozd magad?

Erről kellene önmagaddal nagyon őszintén elbeszélgetned, illetve a pároddal arról, hogy ez neked így nem jó.

2021. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!