Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elvesztett egy fogadást és most le kéne borotválnia a haját kopaszra. Napok óta sír miatta. Legyek vele jófej és engedjem el inkább a dolgot?

Figyelt kérdés

Azt hozzátenném h gyakran fogadunk dolgokban. Volt már h nekem ennél ezerszer kellemetlenebb dolgot kellett megcsinálnom. És szó se volt róla h visszatáncolhatok.

Plusz ezúttal az egész az ő ötlete volt.. ha elengedem a dolgot akkor az eddigi rengeteg ugratás szivatás teljesen értelmét veszti.


2021. febr. 6. 17:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
99%
Találj ki valami mást helyette.
2021. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
De jó, aztán majd nézheted a teliholdat a csillogó koponyáján. Awwww
2021. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el szerintem. Sok időbe telne még visszanő a haja hosszúra. Láthatólag rosszul érinti szóval én elengedném.
2021. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
micsoda troll kérdés
2021. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem egy FELNŐTT topic?!?
2021. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
20/F és 20/L, tény h nem felnőttes dolog a fogadás, de nézz utána még akár 50 éves üzletemberek is szoktak fogadni sokkal cikibb dolgokban, nem kell rögtön személyeskedni
2021. febr. 6. 18:04
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem személyeskedem, de ez nem felnőtt párkapcsolati probléma!
2021. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Én se szívesen nézném őt kopaszon, gondoltam vesz egy parókát, de nem igazán rajongott az ötletért

(őszintén szólva sztem ha parókát vehet az ember, annyira nem gáz ez az egész dolog, hiszen a legtöbben mégcsak észre se veszik majd, persze az a rossz benne h több év mire visszanő)


Igazából elengedném szívesen de amikor én bántam meg egy ilyen hülye fogadást és én könyörögtem neki aki szóba se jöhetett h vmi mást találunk ki helyette, stb


Ha ez nem lenne, akkor már rég elengedtem volna mivel nekem semmi előnyöm nincs belőle csak hátrányom. De ha elengedem, azt meg mégse tehetem meg csak úgy "simán", aki fogadott már bármiben az biztos tudja, h ezt miért mondom.. lényegében nulla értelme van a fogadásnak ha nincs következménye

2021. febr. 6. 18:10
 9/33 A kérdező kommentje:

#7: légyszi indokold meg. én úgy gondolom hogy


mindketten felnőttek vagyunk (habár néha gyerekesek, de attól még jogilag felnőttek)

párkapcsolatban

és ez amit leírtam egy probléma


szerinted hol nem stimmel valami?

2021. febr. 6. 18:11
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

Ha a csajnak van egy kis esze, a haját megtartja, téged meg kihajít a faxba.

Aztán legközelebb megpróbálsz felnőttként viselkedni.

2021. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!