Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszaszerezni az elvesztett bizalmat?

Figyelt kérdés
Elkövettem egy súlyos, de nem megbocsáthatatlan dolgot a barátom ellen. Három hónapja volt ez, de még mindig fáj neki és fél, hogy megtörténhet újra. Hogyan tehetnék meg mindent, hogy higgyen nekem? (Nem csaltam meg!)

2020. jún. 18. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosság, türelem, szeretet, kitartó legyél, de ne erőszakos. Ez nem ad garantált sikert bár, de növeli a sikerre az esélyed.
2020. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne titkolózzál (pl. hagyjad a telefont lekódolás nélkül) és várj. Idő majd szép lassan (nagyon lassan!) felépíti újra a bizalmat. Nem 100%-ra, de elég jó szintre.
2020. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így nehéz tanácsot adni,hogy nem tudjuk a konkrét esetet. Ez egy anonim oldal,nyugodtan írd meg,senki nem fogja megtudni belőle az igazi szemelyazonossagodat.

22N

2020. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy egy fontos helyzetben mellette kellett volna állnom, de nem tettem. Nagyon megbántam, hogy ilyen önző voltam. Mindent megadnék, hogy visszacsinálhassam. Ő viszont most úgy érzi, legközelebb sem számíthat rám, ha nehézség adódik. Nagyon szeretnék bizonyítani neki.
2020. jún. 18. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez idő kérdése. Ha látni fogja,hogy számíthat Rád visszanyered a bizalmát.
2020. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajajj, ez a legbátrabb dolog. Rosszabb mint egy megcsalás. Azon túl lehet jutni, de ez még olyan árulás jellegű érzés.

Nekem nem állt vissza soha a bizalma felé. EGyütt maradtunk méz pár évig, míg nöttek a gyerekek, aztán léptem.


Bár ő nem is akarta megérteni mi volt a baj.

2020. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tettekkel kell bizonyítani, ha újból adódna bármi olyan dolog, akkor ne legyenek kétségeid, rögtön állj mellé és támogasd mindenben, mint ahogy egy kapcsolatban normális. Érezze rád számíthat. Le kéne vele ülni beszélni és elmondani mégegyszer mennyire bánod, mondjuk egy vacsora keretében és hogy teljesen máshogy csinálnád, de nyilván utólag okos az ember. Viszont tanultál belőle. Egyébként ezen az idő segít, hagyj neki azért időt, hogy ezt feldolgozza ezekután.
2020. jún. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!