Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem jó a szex egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jó a szex egy kapcsolat legelején?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kapcsolat legelején vagyunk a barátommal, régóta ismerjük már egymást, de eddig csak barátok voltunk. Eddig kétszer voltunk együtt, de nem volt jó. Neki merevedési problémája volt, illetve a technikája sem tetszett. Én pedig alapból az elején szégyenlős vagyok, és attól tartok, hogy velem van valami baja, amiért neki ilyen gondjai vannak, ezért én is szétcsúsztam fejben menet közben. Lehetséges, hogy mindketten túlságosan rágörcsöltünk a dolgokra? Vagy ha az elején már ilyen nehézkes, akkor ez később csak még rosszabb lesz? Esetleg kommunikációval javítani rajta? Adjak még a kapcsolatnak több időt, hátha összecsiszolódunk? Nem voltam még ilyen helyzetben, ezért szeretnék tanácsot kérni.

Előre is köszönöm! :)

L/24



2021. febr. 6. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem jó a szex akkor nem jó semmi.

24 évesen nem hiszem hogy egy ilyen kapcsolatban kéne vergődni.

Majd ráèrsz erre 60+ évesen.

Nem lesz jobb most kéne a legjobbnak lenni a kapcsolat elején.

2021. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
nincs kémia minek eröltetitek? A srácnak azért van merevedési baja mert izgul..gondolom nem os volt még nővel .
2021. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Nalunk is volt gond az elejen, neki is voltak merevedesi gondjai, egyikunk sem ismerte a masik testet, stb. Most 1 eve vagyunk egyutt es olyanokat szexelunk mint allat :D soha senkivel nem volt olyan jo mint vele

23N

2021. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Két alkalom alapján nem hinném hogy gond van veletek. Egyszerűen csak meg kell ismernetek egymást, ki mit szeret, hogy szereti. Erősen ajánlanám a kommunikációt. Ha tudtok róla beszélni, akkor egyre jobb és jobb lesz.
2021. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Ez egy pasi trükk is lehet. Az első 2-3 alkalommal csak maszatolás, aztán BUMMMMMMMMMM!!!! A 4.- 5.-től kapsz olyat, hogy leszakad a méhed.
2021. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
5* haha xdd
2021. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
5-ös, és mi lenne az értelme, mi lenne a célja vele a pasinak, áruld már el légyszi.
2021. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
5., ez volt a TOYBOY filmben, láttam! [link]
2021. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Adnék nrki még pár alkalmat, ha javul, akkor idővel jó lesz, ha nem, akkor sajnos nem egymáshoz illetek.
2021. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem adj még magatoknak egy kis időt , lehet,hogy érdemes, mert lehet, hogy össze tudtok csiszolódni.

De viszont ha idő elmúltával sem változik a szeretkezés milyensége/minősége jó irányba; akkor térjetek vissza baráti státuszba; mert úgy látom, fontosak vagytok egymásnak.

2021. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!