Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit tegyek? Azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek? Azért fordulnak utánam, mert jó csaj vagyok? Pasizzak bátrabban?

Figyelt kérdés
Sosem éreztem magam szép lánynak, mindig duci voltam, és fiús. Most 17leszek, 174cm vagyok és 64kilo. Kezdek rátalálni a stílusomra is, ami elég nőies. Mostanában vette észre, hogy utánamfordulnak vagy néznek az utcán. Van több fiú is, akik úgymond össze akarnak jönni velem. Eddig ilyen nem volt. Nem tudom mit tegyek. Sosem pasiztam még. Szerintetek kezdjek el? Csak azért nem akarok járni senkivel, hogy legyen valakim, ezért nem volt talán eddig sem. A mostaniak sem tetszenek annyira. Kezdjek el keresgélni vagy várjak, hogy majd megtalálnak? Bocsi a hülye kérdésért, de eddig nem mertem, és most, hogy pozitívak a visszajelzések, most is félek. Szerintetek?
2010. aug. 16. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is 17 leszek és még nem pasiztam, de 1-2 kettővel összejöhettem volna. Néha elég rossz egyedül, de egyelőre még jó így, különösebben nem hiányzik még pasi. :D
2010. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, legyél bátrabb. Velem is ez volt, csak én inkább túl vékony voltam, meg olyan kiforratlan. Amióta megtaláltam a stílusom és elfogadtam magam, sok mindenkinek tetszek, kb. bárkit megkaphatnék (legalábbis úgy érzem) szóval kezdek elszállni :S De visszafogom magam valahogy :D

18L

2010. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És akkor azt is használjam ki, hogy akarnak tőlem vmit a pasik? Úgy értem, hogy ne mondjak nekik nemet?
2010. aug. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!