Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a CSAJ helyében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a CSAJ helyében?

Figyelt kérdés

Csaj meg a srác megismerték egymást néhány éve. Srác pesti, összeköltöztek albérletbe, dolgoznak...


Csajnak van diplomája, srácnak nincs, de jól keresnek együtt. Külsőre hasonló szinten lehetnek.


A srác nagyon nulla az ágyban, nem érdekli a szex, de a csaj vágyik rá, ezért lettek a szeretők...


Világos hogy évtizedekig nem maradnak együtt, ha szakítanának mindketten mehetnének vissza a szülőkhöz.


Egy-két év után megüresedett a kapcsolat, a csaj nem akar közös lakáshitelbe belemenni (srác ötlete), gyereket nem terveznek, de lassan 30 évesek lesznek, a csaj órája nemsokára ketyegni fog...


Most elvannak egymással, nincs harag mert mindenki megkapja amire vágyik max a kapcsolaton kívül...de szerintetek mi tartja vissza a csajt leginkább attól hogy lépjen? És mit lehetne lépni egyáltalán neki?


2021. febr. 8. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez a kapcsolatnak nevezett valami, ebben a formában úgy szar, ahogy

Hogy mit tennék a csaj helyében? Tudtam, hogy a srác 0 az ágyban. Ha ezen nem volt hajlandó változtatni, szeretők helyett szakítottam volna. van.

2021. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi értelme, a kapcsolatnak ,akár csak a szex téren akar komoly kapcsolatkent sincs nem tudom mi tartja vissza a lányt

Talan a megszokás

2021. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A csaj kivár, hogy jöjjön egy jobb pali. Addig meg el van itt, ezzel.
2021. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat halott, felesleges benne maradni.

Én kiléptem volna belőle már régen.

2021. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid nem érdekli a szex, én mondom neked, nem csak te kefélsz félre, nyugodt lehetsz ebben. Szakítsatok szerintem. Habár ezt már régebben kellett volna.
2021. febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jézusom hova képesek egyes nők zülleni egy lapátállú bájgúnárért! Még az se baj, ha nulla az ágyba, azért évekig benne vannak vele egy szexkapcsolatban.
2021. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a csaj azért marad együtt a sráccal, mert egyedül nem tudna lakást bérelni.


Néznék a helyében, akár agglomerációban szobát, aztán ha találna, akkor szakítanék. A biológiai órája meg ketyeg, nem ketyegni fog...

2021. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Nekem hosszú ideig forgott fenn hirdetésem, hogy ingyen lakhatás szimpátia alapján Budapesten. Vagy prostituáltak jelentkeztek volna meg ilyen sugar-fajzatok, de azokból is annyira buták, hogy egyből levágós volt. Meg megpróbálkozott még 1-2 nehéz sorsú idősebb nő, aki nyíltan közölte, hogy sz...rban van, a szexet annyira nem erőltetné, de mos, főz, takarít, vasal, mindent csinál és egy fűtött sufniban is elalszik csak legyen hol meghúznia magát.


Akkor gondolkoztam el, hogy igazából ma Magyarországon annak a nőnek van lakhatási gondja, aki nem hajlandó/képes szexelni ilyesmiért cserébe. Illetve annak, aki már kiöregedett a piacról, mert amúgy sem ilyen típus volt, így nem úgy néz ki 40 fölött, mint egy fitneszcica, hanem már 30 fölött kötényhasú, őszülő nagymama stílus kezdett kialakulni nála.


És sima, átlagos lányokról beszélek, aki nagyon fullos, amiket itt mutogatnak néha páran az eleve nem fog összebútorozni senkivel, csak ha nagyon szerelmes, mert amúgy 2-3 sugar daddyt hülyít párhuzamban, nem k..rvul el nagyon (legalábbis ő ezt így gondolja) mert csak 3 f...sz jár benne felváltva és így keres kp-ban milliós nagyságrendet és még kap is annyi ajándékot meg szépészeti holmit, hogy arra sem kell költenie, néhány éven belül családi házat vesz magának Budán.


Átlagos csajoknak szívás, mert ő ha milliós nagyságrendet akar, akkor vagy elmegy prostinak, vagy valami igénytelenebb vagy perverzebb sugar daddyt fog ki, vagy marad az az opció, hogy egy kedves, aranyos, kocka srác mellé bebútorozik és legalább albérletre nem kell költenie, megmarad a SPAR-os fizetése.

2021. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!